Panel City Drive

O nas

Nie jesteśmy zwykłym partnerem flotowym.
City Drive przekracza granice.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy City Drive i działamy w branży delivery od 2017 roku. Nasze centrum dowodzenia znajdziesz we Wrocławiu, ale miłością obdarzamy każde miasto i miasteczko, które wspiera innowacyjne rozwiązania i nowe technologie. Działamy w różnych częściach Polski, więc można powiedzieć, że wszystkie drogi prowadzą do City Drive.

U nas pracujesz z najlepszymi. Gigantami. Czempionami. Przywódcami. Uber Eats, Glovo, Wolt, Bolt Food, Jush, Pyszne.pl, Xpress Delivery, DeliGoo i Glovo XL. Znasz? To oni otwierają się na Ciebie i Twoje miasto.

Jesteśmy liderem wśród partnerów flotowych na polskim rynku. Łączymy ludzi z biznesem i pomagamy stawiać kurierom pierwsze kroki w nowej pracy. Nie chcemy się chwalić, ale nasz zespół to wszechogarniacze, którzy opowiedzą Ci o rekrutacjach w różnych aplikacjach, podpiszą z Tobą umowę, pomogą z rejestracją w panelu, opłacą fakturę, zaksięgują wypłatę na koncie, a na koniec zbiją z Tobą piątkę!

Odwiedź jedno z naszych biur w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie lub Gdańsku i poznaj nas bliżej.

Nasze wartości

Zwykły pracodawca to nie my! City Drive wykracza poza standardowe obowiązki partnera flotowego. Zobacz, co jest dla nas ważne.

Partnerskie relacje

Jesteśmy w tym razem. Zależy nam, żebyś mógł rozpocząć pracę na własnych zasadach i nie przejmował się tym, co możemy ogarnąć my. Pomożemy Ci niezależnie od tego skąd pochodzisz i kim jesteś. Mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Bezpieczeństwo

Stawiamy na jasne warunki, stabilne zatrudnienie i Twój komfort pracy. Terminowo wypłacamy wynagrodzenie i opłacamy ZUS. Tworzymy społeczność, w której możesz się dzielić swoimi doświadczeniami - grupy dyskusyjne, eventy i ludzie tacy jak Ty!

Ciągły rozwój

Nie mamy limitów. Ciągle się rozwijamy, poszerzamy zasięgi, a Ty jesteś częścią zmiany. Zatrudniamy dla aplikacji kurierskich, wynajmujemy rowery elektryczne, unowocześniamy panele, a to dopiero początek.

Innowacyjnie albo wcale

Innowacja napędza nas, naszych kurierów i ich rowery. Słuchamy waszych uwag i odpowiadamy na potrzeby. Technologiczny rozwój aplikacji kurierskich i transformacja rynku delivery to tematy, które jarają nas na maksa!

Rozpocznij podróż z City Drive

Możesz zapytać: A co ja będę z tego miał?
Odpowiadamy, że całkiem dużo!

Stabilne zatrudnienie

Jako Twój partner flotowy zapewniamy Ci legalne zatrudnienie, opłacamy za Ciebie składki, ubezpieczamy i regularnie wypłacamy wynagrodzenie. Nie musisz wystawiać faktur i chodzić do urzędów. Umowa zlecenie czy B2B? Ty wybierasz.

Atrakcyjne zarobki

Pamiętaj, że możesz pracować dla 1 lub dla kilku aplikacji. Oferujemy Ci cały wachlarz możliwości. Uber Eats, Wolt, Glovo? A może jeszcze coś innego? Podpisujemy jedną umowę, a Ty ruszasz w miasto. Sam decydujesz o tym, ile czasu poświęcisz na pracę i ile zarobisz. Psst! Nasi najlepsi kurierzy zarabiają tygodniowo nawet 3 tysiące złotych!

Nasze wsparcie

Czekamy na Ciebie w 5 biurach w całej Polsce. Odpowiemy na każde pytanie, pomożemy w legalizacji pobytu, podpiszemy umowę, doradzimy w wyborze aplikacji i wynajmiemy e-rower. Nam też zależy na tym, żebyś dużo zarobił! Prowadzimy grupy zrzeszające tysiące kurierów - z nami nie jesteś sam ;)

City Drive współpracuje z najlepszymi.

City Drive? Ja polecam!

"Współpracuję z City Drive od 1.5 roku i uważam, że robią świetną robotę! Nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów, wszystko jest wypłacane na czas i nie ma mowy o niezgodnościach. Dużym plusem jest szybki kontakt przez chociażby Facebooka. Polecam!"

Dominika Wieruszewska

"Zdecydowanie polecam City Drive jako partnera floty. Miałem bardzo przyjemne i przyjazne doświadczenie tam. Dostałem szczegółowe informacje dotyczące pracy jako kurier na różnych platformach. Dzięki nim moje konto w Glovo zostało aktywowane i wreszcie mogę zacząć dostarczać przesyłki. Dziękuję!"

Wad

"Moim skromnym zdaniem, jest to najlepszy Partner rozliczeniowy w Polsce! Tanie rozliczenia, wypłaty w terminie, profesjonalna oraz pomocna obsługa. Zdecydowanie polecam!!!"

Roman Helbych

"Witajcie (Salamalejku) drodzy przyjaciele, polecam Wam wszystkim pracować z partnerami (City Drive Warszawa). To dobra firma, partnerstwo ma tańsze podatki i szybko wykonuje swoją pracę, a pracownicy są również miłymi, pięknymi i serdecznymi ludźmi."

Didar Allayarow

"Jesteśmy razem od dwóch lat i nie mam powodów do narzekań a wręcz odwrotnie, chwalę i polecam. Od strony technicznej wszystko łatwo i przejrzyście, panel prosty w obsłudze, wyjaśnia wszystko co dotyczy opłat i zarobków. Pozdrawiam"

Mariusz Kroplewski