Panel City Drive

Pracuj jako kierowca

Masz 5-drzwiowe auto? To może chcesz pracować na taxi? Wsiadaj za kółko i zostań kierowcą Uber, Bolt lub FREENOW. Możesz liczyć na masę kursów i zysk.

Kierowcy taxi pracują wygodniej

Brak ograniczeń

Umowa Cię nie ogranicza. Możesz jeździć dla 1, 2 lub 3 aplikacji. Wszystko zależy od Ciebie. Bądź swoim szefem. Zadzwoń, napisz lub odwiedź jedno z naszych biur, a razem wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Atrakcyjne zarobki

Niezależnie od tego czy interesuje Cię praca dorywcza, czy na pełen etat - mamy coś dla Ciebie! Masz własne auto? Jeździsz, ile chcesz. Wynajmujesz je od naszego partnera biznesowego? Wystarczy, że zrobisz 80 kursów w tygodniu. Wysokie stawki, fajne bonusy i wypłata aż 4 razy w miesiącu. 

Jasne zasady

Kontaktujesz się z nami, razem przechodzimy cały proces rejestracji i zaraz zaczynasz pracę w Uber, FREENOW lub Bolt. Masz pytania? Wątpliwości? Daj znać - nasi specjaliści znajdą odpowiedzi

Aplikacje dla kierowców

Jezdźij z najlepszymi
Bolt-icon Freenow-icon Uber-icon

Masz wiele możliwości.
Z nami możesz zacząć nową pracę od zaraz

Zostań kierowcą

Zbyt duży wybór?

Zbyt duży wybór?

Praca bez grafiku i brak limitów godzinowych to zalety każdej aplikacji. Łącz Uber, Bolt i FREENOW - realizuj kursy, kiedy tylko chcesz i przełączaj się między apkami. Możesz pracować rano i wieczorem, każdego dnia. 

Nie rezygnuj z szansy na lepsze pieniądze. Pracując dla 2 lub 3 aplikacji jednocześnie nigdy się nie nudzisz, płacisz tę samą prowizję, a zarabiasz znacznie więcej. 

Podpisujemy jedną umowę i to wszystko. Odpalaj auto i zdecyduj - Uber, Bolt czy FREENOW. Którą apkę włączysz dzisiaj? 
 

Szybki start.
Tego potrzebujesz, żeby zacząć

Kierowca taxi nie musi mieć czerwonego paska, tytułu magistra ani być dostępny 24/7 czy 160 godzin w tygodniu. Są jednak pewne wymagania, które trzeba spełnić. Już wyjaśniamy. 

Pojazd
Żeby wozić pasażerów, trzeba mieć samochód - żadna filozofia. Ale… Auto może mieć maks. 20 lat i musi przejść przegląd w celu potwierdzenia, że nadaje się do pracy w taxi. Pamiętaj, że pojazd nie musi należeć do Ciebie, możesz wypożyczyć bardzo wygodne, w pełni przystosowane i ekonomiczne auto u nas. 

Pełnoletność i prawko 
Bolt i FREENOW wymagają od kierowców pełnoletności oraz ważnego prawa jazdy kat. B lub wyższego. Wyjątkiem od reguły jest jednak Uber - aby jeździć dla tej apki, musisz mieć co najmniej 2-letnie prawo jazdy i ukończone 20 lat. Prosta matma. 

Zaufany partner 
Potrzebujesz też partnera, który załatwi za Ciebie wszystkie formalności i odpowie na każde pytanie. Ogarniemy Ci ubezpieczenie, wypłaty i wypis z licencji. Możemy polecić siebie z całego serca ;) 

Jedna cena. Wiele możliwości.
50 zł + 1%

Przy każdym rozliczeniu taxi zapłacisz tylko 50 zł + 1% prowizji od kwoty brutto za aktywny tydzień. Bez względu na to, w ilu aplikacjach jeździsz. Działamy legalnie, pracujesz z nami na umowie zleceniu. Wynajmujesz auto z naszej floty? Prowizja się nie zmienia!

Zostań kierowcą

Pracuj jako kierowca. To proste!

01

Załóż konto w panelu i wybierz aplikacje, z którymi chcesz jeździć. Podaj swoje dane i podpisz umowę. Pamiętaj, żeby podać numer telefonu i maila! 

02

Sprawdź skrzynkę mailową i odbieraj telefon (nawet od numerów, których nie znasz). Ktoś od nas się z Tobą skontaktuje i chętnie ze wszystkim pomoże. 

03

Jeśli nie masz samochodu, to powiemy Ci, jak możesz go wynająć. Daj znać, a pokażemy Ci nasz sprzęt. 

04

Pobierz aplikację, z którą rozpoczynasz współpracę i odpalaj silnik! Miasto na Ciebie czeka ;)

Masz pytanie? Znamy na nie odpowiedź!

Zobacz, o co pytają nas inni.

Możesz pracować jako kierowca w aż 3 aplikacjach. To najlepsi na rynku, czyli FREENOW, Bolt i Uber. Jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy dla każdej z tych aplikacji, to zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta (tel. 730 000 310). 

Możesz pracować dla 1,2 lub 3 aplikacji i nic się nie zmienia. Podpisujemy z Tobą jedną umowę i to tyle. Niezależnie od tego, dla ilu aplikacji pracujesz, prowizja wynosi jedynie 50 zł + 1% od kwoty brutto z każdego okresu rozliczeniowego.

Chcesz podłączyć się do kolejnej apki? Przyjdź do nas lub zadzwoń (tel. 730 000 310 i wszystko ogarniemy. 

Żeby pracować jako kierowca taxi, musisz prowadzić własną działalność gospodarczą o odpowiednim profilu (PKD). Jeśli nie spełniasz tego warunku, to potrzebujesz partnera flotowego, z którym podpiszesz umowę. I w tym miejscu pojawiamy się my. 

Umożliwiamy pracę kierowcom taxi, bo podpisujemy z nimi umowę, rozliczamy ZUS, odprowadzamy podatki i składki - wszystko zgodnie z prawem. To my odpowiadamy za to, żeby wypłata dotarła do Ciebie w terminie - jesteśmy twoim biurem księgowym i pośrednikiem w kontaktach z aplikacją. 

Są też inne powody, dla których warto z nami być: oferujemy zniżki na paliwo, bonusy za polecenie znajomych i zwrot połowy VATu od faktur kosztowych. Zawsze odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości. Serio, możesz na nas liczyć! 

Żeby zostać kierowcą, potrzebujesz samochodu, ważnego prawa jazdy kat. B (lub wyższego) i partnera flotowego. Jest jeszcze jedna ważna rzecz - musisz mieć ukończone 18 lat (a jeśli chcesz pracować w aplikacji Uber - musisz mieć 2 letnie prawo jazdy i ukończone 20 lat).

Średnie przychody kierowców pracujących na aplikacjach mniej niż 20 godzin tygodniowo to około 600 – 800 złotych. Osoby pracujące od 20 do 40 godzin tygodniowo mogą zarobić nawet 5 tysięcy złotych. Pracujący ponad 40 godzin tygodniowo w największych miastach osiągają średnie przychody wysokości 8247 złotych. 

Zostań Udriversem

City Drive? Ja polecam!

"Taksówkarzem jestem już 1,5 roku. Ludzie z biura są zawsze życzliwi, pomocni i nikt nie patrzy na ciebie z góry."

Robert

"Lubię jeździć autem, więc pracę na taxi traktuję jako dodatkowy zarobek, dzięki któremu mam co robić w weekend. Jeżdżę wieczorami i nie mogę narzekać na brak kursów"

Olek

"Jeżdżę na taxi już 2 lata. Zaczynałem od Ubera, a później podłączyłem się też pod Bolta i FREENOW. Pracuję na pełen etat, dostaję fajne pieniądze i towarzystwo ciekawych ludzi."

Bartek

Masz wiele możliwości.
Z nami możesz zacząć nową pracę od zaraz

Zostań kierowcą