Panel City Drive

Pracuj jako kurier: Uber Eats

Uber Eats to pierwsza apka, dla której zacząłem pracować jako kurier. Bardzo polecam na start - wszystko prosto, a dodatkowo z każdym problemem można się zgłosić do partnera, czyli City Drive."

Matvii, 25

Pracuj jako kurier: Uber Eats

Uber Eats to pierwsza apka, dla której zacząłem pracować jako kurier. Bardzo polecam na start - wszystko prosto, a dodatkowo z każdym problemem można się zgłosić do partnera, czyli City Drive."

Matvii, 25

Uber Eats, co to za apka?

Uber Eats, co to za apka?

Uber Eats to platforma, o której na pewno słyszałeś, bo o Uberze jest głośno! I nie ma się co dziwić. Z Uber Eats korzystają tysiące restauracji i miliony klientów w Polsce. Daje to więc ogromne szanse na dużą liczbę zamówień. A zamówienia musi mieć kto dostarczać.

Połącz przyjemne z pożytecznym. Możesz zarabiać niezłe pieniądze, dowożąc ludziom ich ulubioną pizzę, sushi czy dwudaniowy obiad! Gwarantujemy, ich uśmiech na widok jedzenia (i Twój) jest bezcenny ;)

Chcesz zacząć pracę z Uber Eats? Zgłoś się do nas. Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć i już niedługo zaczniesz nową, super przygodę! Wskakuj na hulajnogę, rower, skuter lub wsiadaj do auta - ruszamy w drogę.

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ile zarabia kurier Uber Eats?

Ile zarabia kurier Uber Eats?

Czy jesteś gotowy, żeby poznać tygodniowe zarobki naszych najlepszych kurierów Uber Eats? Lepiej zapnij pasy. Poznaj kurierów, którzy zarabiają najwięcej.

 1. Yevhen: 3 848,42 zł
 2. Manibharathi: 3 693,10 zł
 3. Ragip Utku: 3 418,59 zł
 4. Ed: 2 998,38 zł
 5. Arkadiusz: 2 919,30 zł
 6. Amit: 2 888,27 zł
 7. Ryszard: 2 757,46 zł

Pracuj jako kurier Uber Eats i zarabiaj ponad 3 000 zł tygodniowo, jak najlepsi - Twoja droga do sukcesu zaczyna się teraz!

Komu w drogę, temu Uber Eats!

Wypłata w każdym tygodniu

Kurierzy Uber Eats nie oszczędzają na czarną godzinę. Dlaczego? Bo pieniądze wpływają im na konto co tydzień.

Praca dorywcza czy pełen etat?

Pracujesz, kiedy chcesz - bez żadnego grafiku i wcześniej ustalonych godzin. Możesz logować się w apce w weekendy lub dni robocze. Nam to bez różnicy.

Dowolny sprzęt

Masz swój skuter? A może chcesz wynająć rower z City Drive? Luzik! Możesz jeździć na czym chcesz. Nie musisz mieć nawet torby z logo Uber Eats. Ale wygoda!

Masz wi-fi?

Jeszcze jedna ważna rzecz. Telefon z internetem - musisz mieć do niego dostęp, jeśli chcesz pracować jako kurier. W każdej apce!

0

Tylu kurierów Uber Eats jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Uber Eats

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla Uber Eats

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowy Uber Eats. Z nami można konie kraść! Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Praca z City Drive to: 

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B)
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Ubezpieczenie
 • Pomoc w legalizacji pobytu
 • Zapewniony sprzęt
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje
 • Konkursy i gadżety firmowe
 • Program poleceń

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko
15 zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko
15 zł

Raz na tydzień weźmiemy od Ciebie 15 zł, czyli mniej niż za Big Maca, którego możesz zamówić w Uber Eats ;)

Pracuj i o nic się nie martw. Jeżeli w danym tygodniu rozliczeniowym nie zrobisz żadnego kursu, to nie bierzemy od Ciebie żadnej kasy. Jesteśmy fair.

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań.

Znamy najlepsze rozwiązania dla twojego portfela, masz to jak w banku.

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka.

Wystarczy, że masz skończone 18 lat - Uber Eats wymaga pełnoletności. Do tego torba, pojazd, no i dokument - dowód osobisty lub paszport. Psst! Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Gotowy? Przejdź do panelu kuriera i dołącz do nas. Podaj swoje dane, a po chwili się z Tobą skontaktujemy! Podpowiedź: odbieraj telefon od nieznanych numerów - to możemy być my ;)

Jeszcze kilka formalności - podpisz umowę i podaj numer konta, na który będzie wpływać Twoja wypłata.

02

Teraz zarejestruj się na stronie Uber Eats. Pamiętaj tylko, żeby wszystkie dane zgadzały się z tymi, które podałeś w naszym panelu - to bardzo ważne.

Pobierz aplikację Uber Driver - dostępna jest wersja na Android i iOS. Zaloguj się w niej i witaj na pokładzie, kurierze!

03

Po wgraniu dokumentów w aplikacji Uber Driver, zobaczysz komunikat "Załącz wyciąg z banku/ wypis z CEIDG" - napisz do nas (biuro@city-drive.pl), a my wyślemy do Ciebie zaproszenie. W wiadomości wpisz swoje dane (z apki Uber Driver): imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miasto, wybrany pojazd.

Bierz torbę w dłoń i ruszaj. Nie masz sprzętu? Napisz do nas, załatwimy go za Ciebie.

Sprawdź, o co pytają nas inni

Średnie tygodniowe zarobki w Uber Eats to obecnie około 900 zł. Rekordziści City Drive zarabiają nawet 9 tysięcy miesięcznie! Wszystko zależy od tego, ile kursów realizujesz. W Uber Eats możesz też liczyć na dodatkowe premie, np. jeśli dostarczasz zamówienia w złych warunkach pogodowych.

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w Uber Eats raz w tygodniu. Wypłata znajdzie się na Twoim koncie w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych od momentu podsumowania zarobków przez aplikację (poniedziałek), jednak w praktyce zwykle wysyłamy wypłaty w każdy wtorek.

Uber Eats wymaga odprowadzania 23% VATu liczonego od sumy wszystkich bonusów, dodatków czy questów. W aplikacji jest podana kwota brutto (z naliczonym podatkiem VAT 23%). Podatek ten zostanie zapłacony w Urzędzie Skarbowym i nie jest kwotą do wypłaty.

Jeśli w aplikacji Uber Driver nie masz zakładki “Pomoc” w menu, możesz skontaktować się poprzez formularz na stronie https://help.uber.com/ .

Nie! Uber Eats to jedna z tych aplikacji, w której nie ma grafiku. Pracujesz, kiedy chcesz i wyrabiasz tyle godzin, ile Ci pasuje.

Zarejestruj się

Połącz pracę w Uber Eats z:

Uber Eats w City Drive? Ja polecam!

"Wypłaty na czas, dobry kontakt. Czasem chwilę trzeba poczekać na odpowiedź ale zawsze jest. Polecam tego partnera"

Jakub

"Lubię pracę z Uber Eats, bo mogę dowozić jedzenie z wielu restauracji i knajp, zawsze są jakieś zamówienia, więc są też pieniądze."

Wołodymyr

"Z Uber Eats pracuje się super! Nie mam grafiku, więc pracuję w tygodniu po zajęciach. Jest to dla mnie mega wygodne. Jak w jakimś dniu jest mniej kursów, to przechodzę na Uber Eats i wszystko gra. Dzięki za pomoc City Drive!"

Agata

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się