Panel City Drive

Pracuj jako Shopper:
Glovo XL

Dopiero zacząłem pracę w tej aplikacji, ale jestem zadowolony z tego, jak to wygląda. Łatwo i wygodnie mogę zadeklarować swoją dyspozycyjność, a zamówienia dostarczam z Biedronki, którą mam niedaleko.

Martin, 25

Pracuj jako Shopper:
Glovo XL

Dopiero zacząłem pracę w tej aplikacji, ale jestem zadowolony z tego, jak to wygląda. Łatwo i wygodnie mogę zadeklarować swoją dyspozycyjność, a zamówienia dostarczam z Biedronki, którą mam niedaleko.

Martin, 25

Glovo XL, co to za apka?

Glovo XL, co to za apka?

Odkryj, jak Glovo XL zmienia tradycyjne zakupy w supermarkecie. Aplikacja i Shopperzy to klucz do łatwiejszych i przyjemniejszych zakupów! 

Frustracja podczas robienia zakupów w markecie? Glovo XL rozumie to doskonale i dlatego na pomoc klientom oferuje pomoc Shopperów - osób, które jadą do Biedronki, kompletują zamówienie, a następnie dostarczają je klientowi pod same drzwi! Z uśmiechem na twarzy :) 

Pomagaj klientom unikać kolejek i cieszyć się ich ulubionymi produktami bez wychodzenia z domu. Dołącz do naszej ekipy Shopperów Glovo XL, stając się nie tylko kurierem, ale także osobistym asystentem zakupowym.  

Załóż konto w City Drive już dziś i zacznij swoją przygodę z Glovo XL!

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ruszaj w drogę. Glovo XL czeka!

Wypłata co tydzień

Pieniądze będą regularnie wpływać na twoje konto aż cztery razy w ciągu miesiąca. To jeszcze nie wszystko – Glovo XL oferuje atrakcyjną stawkę, od 32 do 40 zł za zamówienie! 

Witaj Warszawo!

Obecnie pracę w Glovo XL możesz rozpocząć w kilku strefach w Warszawie – sam wybierzesz, w której chcesz realizować zamówienia. Na bieżąco będziemy Cię informować o wszystkich nowych miastach, które pojawią się w ofercie! 

Wymagane auto

Glovo XL szuka kierowców, posiadających własny samochód i gotowych pokonywać trudności związane z noszeniem ciężkich zakupów. Pamiętaj, że zamówienia z Biedronki to nie tylko bułki i ser żółty! 

Halo, sanepid

Branża spożywcza ma swoje zasady, a my wiemy, jak się do nich stosować. Shopperzy zajmują się dostawą i kompletowaniem zamówień, dlatego muszą pamiętać, żeby wyrobić książeczkę sanepidowską (orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych). 

0

Tylu kurierów Glovo XL jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Glovo XL

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla Glovo XL

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowy Glovo XL. Z nami można konie kraść! Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Zostań City Driverem i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Pisz, dzwoń, wpadaj do biura. Czekamy!

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B) 
 • Ubezpieczenie 
 • Pomoc w legalizacji pobytu 
 • Zapewniony sprzęt 
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis 
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy 
 • Pomoc doświadczonego opiekuna 
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku 
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje 
 • Konkursy i gadżety firmowe 
 • Program poleceń 

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 15 zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 15 zł

Wypłata raz w tygodniu i prowizja też! Pobieramy tylko 15 zł. Gdyby tylko zakupy w marketach kosztowały tyle, co nasza prowizja!

Jeżeli w danym tygodniu rozliczeniowym nie zrobisz żadnego kursu, to nie bierzemy od Ciebie żadnej kasy. Jesteśmy fair.

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań.

Najlepszy partner flotowy Glovo XL? City Drive!

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka.

Pracuj w Glovo XL. Wystarczy, że masz 18 lat i potrafisz się komunikować w języku polskim. Potrzebny Ci jeszcze pojazd i dowód osobisty lub paszport. Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Przejdź do naszego panelu kuriera i podaj swoje dane. Podpisz umowę, podaj swój numer konta i czekaj na kontakt z naszej strony. Dzwoni do Ciebie nieznany numer? To możemy być my ;)

02

Wypełnij formularz na stronie Glovo XL. Podaj swoje dane kontaktowe, a my zapiszemy Cię na szkolenie.

03

W trakcie szkolenia dostaniesz wszystkie potrzebne informacje i kupisz sprzęt, który przyda Ci się w pracy. Glovo XL aktywuje twoje konto i możesz akceptować pierwsze zamówienie.

Sprawdź, o co pytają nas inni

Shopper to kurier, który po otrzymaniu zamówienia w aplikacji, kieruje się do wskazanego sklepu Biedronka. Tam precyzyjnie kompletuje zamówienie, a następnie skanuje kod z aplikacji i dostarcza pełne zamówienie prosto pod drzwi klienta.

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w Glovo XL co tydzień. Wypłatę będziesz miał na swoim koncie aż 4 razy w miesiącu.

Aby dołączyć do zespołu Glovo XL, musisz spełniać kilka warunków. Przede wszystkim, wymagana jest znajomość języka polskiego (Shopper będzie kontaktował się z Klientem, proponując zamienniki za niedostępne produkty) i to, żebyś był pełnoletni. Musisz mieć własny samochód (ponieważ zakupy mogą być dość ciężkie), telefon z dostępem do internetu oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. Potrzebny Ci także thermo box, który kupisz u nas, staranności w wykonywaniu powierzonych zadań i posiadanie partnera flotowego (City Drive). 

Największe korzyści to atrakcyjne wynagrodzenie – stawki za zamówienie sięgają nawet 40 zł - oraz bonusy w aplikacji. 

Dokładnie, kurierzy Glovo XL pracują na grafiku, który sam sobie ustalają - nie ma narzuconej z góry liczby godzin, które trzeba wyrobić.

Zarejestruj się

Połącz pracę w Glovo XL z:

Glovo XL w City Drive? Ja polecam!

W Glovo XL cenię sobie elastyczność godzin pracy i uczciwe traktowanie pracowników. Zamówienia bywają ciężkie, ale firma i partner mówią o tym wprost. Dlatego trzeba mieć auto do dostaw.

Borys

Korzystam z Glovo XL jako kierowca i czasami jako klient. Podoba mi się jak działa aplikacja i support składający się z ludzi, którzy widzą więcej niż czubek własnego nosa.

Kaspian

Pracuję w Glovo XL od niedawna, ale już widzę, że to dobra aplikacja. Teraz brakuje trochę kurierów, dlatego polecam znajomym z branży i spoza niej! Można liczyć na dobre zarobki.

Blanka

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się