Panel City Drive

Pracuj jako kurier: Glovo

Jak chcesz sobie dorobić to polecam pracę w Glovo. Zarobki są spoko, można też zgarnąć fajne bonusy, także się opłaca. Nie łączę się z innymi aplikacjami, a wyciągam niezłe sumy."

Ivan, 29

Pracuj jako kurier: Glovo

Jak chcesz sobie dorobić to polecam pracę w Glovo. Zarobki są spoko, można też zgarnąć fajne bonusy, także się opłaca. Nie łączę się z innymi aplikacjami, a wyciągam niezłe sumy."

Ivan, 29

Glovo, co to za apka?

Glovo, co to za apka?

Glovo to aplikacja z mega fajną misją - wymarzyli sobie świat, w którym każdy człowiek ma dostęp do tego, co oferuje jego miasto - jedzenia, produktów z supermarketów, a nawet kosmetyków. Kto pomoże im w tym lepiej niż Gloversi?

Gloversi, czyli kurierzy Glovo. To właśnie oni realizują błyskawicznie zlecenia i dostarczają pod drzwi pyszne jedzenie, leki z apteki, a nawet pachnące kwiaty. Deliverka nie zna ograniczeń, a Glovo dobrze o tym wie! 

Ten gigant działa w 25 krajach na całym świecie, a miesięcznie dostarcza z nimi ponad 60 tysięcy aktywnych kurierów! Po prostu WOW. 

Chcesz brać udział w kurierskich misjach i dostarczać więcej niż samo jedzenie? Wybierz Glovo i pozwól, że pomożemy Ci z całą resztą. 

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ruszaj w drogę. Glovo czeka!

Wypłata co tydzień lub 2

Gloversi nie czekają całego miesiąca, żeby zobaczyć na swoim koncie wypłatę. Przelew wpada do Ciebie co tydzień lub 2 tygodnie. - wejdź na swój profil w panelu City Drive i wybierz opcję, która bardziej Ci pasuje. 

Uśmiech proszę!

Czy wiesz, że oceny w aplikacji mają wpływ na zarobki kurierów Glovo? Dostarczaj swoje zamówienia najlepiej jak potrafisz i ciesz się dodatkową kasą. A to nie wszystko - w apce Glovo czekają na Ciebie też inne bonusy!

Zawsze w terminie

W Glovo pracujesz na grafiku. Rezerwuj terminy, które Ci odpowiadają, ale pamiętaj, żeby zajrzeć do apki, kiedy masz chwilę wolnego - może akurat zwolnił się slot.

Twoje gadżety

Potrzebujesz telefonu z internetem, własnego pojazdu i trochę gotówki. Tylko tyle i aż tyle. Ale pamiętaj, chętnie wynajmiemy Ci rower elektryczny.

0

Tylu kurierów Glovo jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Glovo

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla Glovo

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowy Glovo. Z nami można konie kraść!

Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Praca z City Drive to: 

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B)
 • Ubezpieczenie
 • Pomoc w legalizacji pobytu
 • Zapewniony sprzęt
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje
 • Konkursy i gadżety firmowe
 • Program poleceń

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 30 zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 30 zł

Co tydzień lub 2 tygodnie pobieramy od Ciebie 30 zł. Wszystko zależy od tego, jaką częstotliwość rozliczania wybrałeś na profilu w panelu City Drive. Jeździj do woli i niczym się nie martw. Rezygnujesz z pracy na cały okres rozliczeniowy? To kasa zostaje na twoim koncie. Proste! 

Zawsze dbamy o to, żebyś mógł dużo zarobić. Nie ukrywamy stawek, bo nie ma po co. 

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań. 

Najlepszy partner flotowy Glovo? Zdecydowanie City Drive. 

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka.

Żeby zacząć pracować w Glovo, musisz być pełnoletni. Do tego plecak termiczny, pojazd, no i dokument - dowód osobisty lub paszport. Psst! Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Gotowy? Przejdź do panelu kuriera  i zostań jednym z nas. Podaj dane i czekaj na ruch z naszej strony. Odezwiemy się do Ciebie mailowo lub telefonicznie. Podpowiedź: odbieraj telefon od nieznanych numerów - to możemy być my ;) 

02

Podpisz umowę i podaj numer konta w panelu kuriera. A teraz aplikuj w Glovo i czekaj! Odezwą się do Ciebie w ciągu 14 dni, a jak nie to daj nam znać - zagadamy do nich. 

03

Odezwali się? Kieruj się instrukcją, którą wysłali Ci w mailu - przejdź szkolenie, załącz dokumenty i pobierz apkę Glovo na iOS lub Android.. To wszystko. 

Ej, a masz sprzęt? Skontaktuj się z nami, a ogarniemy Ci torbę termiczną, rower i wszystko, czego potrzebujesz. Z nami naprawdę da się dogadać.

Sprawdź, o co pytają nas inni

Zarobki w Glovo zależą od tego, ile zamówień zrealizowałeś - realizując dostawy, pozytywnie wpływasz na swoją wypłatę! Na wynagrodzenie składa się: stawka podstawowa, odległość do punktu dostawy, czas oczekiwania, opcjonalna zmiana adresu, bonusy oraz wyzwania. Najlepsi kurierzy City Drive zarabiają w Glovo nawet 10,5 tysiąca miesięcznie!

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w Glovo co tydzień lub co 2 tygodnie. - wybierz dogodną dla Ciebie opcję w panelu City Drive w zakładce “profil”. Niezależnie od Twojego wyboru, nasza prowizja wynosi 30 zł (pobierane co tydzień lub co 2 tygodnie). 

Twoje saldo powinno wynosić 70 zł. Jeżeli pracujesz aktywnie w kolejnym okresie rozliczeniowym, to nadwyżka jest Twoja, a jej wartość zostanie odjęta od Twojej wypłaty za dany okres rozliczeniowy.

Jeżeli kurier nie ma zarezerwowanych slotów na kolejny tydzień pracy to musi wpłacić gotówkę poprzez Cash Collect. Dzięki współpracy Glovo z systemem DotPay, możesz wpłacić gotówkę w każdej chwili. Jeżeli kurier ma zarezerwowane mniej niż 20 lub 20 slotów na następny tydzień, to saldo gotówkowe musi wynosić 35 zł. Glovo wyśle powiadomienie, dzięki któremu kurier będzie wiedział, że musi wpłacić na ich konto nadwyżkę. Jeżeli kurier ma zarezerwowane powyżej 20 slotów to jego saldo gotówkowe powinno wynosić 70 zł.

Wynik doskonałości pozwala sprawdzić, jaką reputację ma dany kurier. Składają się na niego, np. oceny klientów i zamówienia realizowane w godzinach szczytu. Im wyższy wynik doskonałości ma kurier, tym szybciej ma on dostęp do harmonogramu w kalendarzu.

Zarejestruj się

Połącz pracę w Glovo z:

Glovo w City Drive? Ja polecam!

"Super obsługa i wsparcie w założeniu konta oraz pomoc w akceptacji konta w Glovo. Pracuje u nich od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu kto szuka zarówno pracy dorywczej jak i na stałe."

Tomasz

"Polecam firmę City Drive. Firma rzetelna, rozliczenia w czasie i przelewy również. City rozlicza mnie z Glovo. Pełen profesjonalizm i zawsze wszystko na czas."

Paweł

"Jestem zadowolony z tego partnera. Dobrze mi się z nimi współpracuje przy Glovo."

Maciej

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się