Panel City Drive

Pracuj jako kurier: Stuart

Pracuję w Stuart od niedawna, ale podoba mi się. Ta apka jest mniej popularna od innych i dla mnie to plus. Spoko, że terminal mogę mieć w telefonie, coś nowego!"

Kacper, 19

Pracuj jako kurier: Stuart

Pracuję w Stuart od niedawna, ale podoba mi się. Ta apka jest mniej popularna od innych i dla mnie to plus. Spoko, że terminal mogę mieć w telefonie, coś nowego!"

Kacper, 19

Stuart, co to za apka?

Stuart, co to za apka?

Stuart przybył do nas z Francji, a określenie Francja elegancja pasuje do niego jak ulał! Może się zdarzyć, że będziesz musiał dostarczyć croissanty albo ślimaki, ale znacznie częściej będzie to pizza z Pizza Hut lub kurczak z KFC.

Stuart nadal się rozkręca i obecnie działa w 8 miastach w Polsce. Kim są Ci szczęściarze? To Warszawa, Łódź, Toruń, Katowice, Poznań, Kraków, Szczecin i Gdańsk. Jeśli mieszkasz w jednym z nich, to nie ma na co czekać! Wsiadaj na rower i dołącz do Stuwies (czyli kurierów Stuart).

Jeszcze jedna rzecz. Stuart to marka inna od wszystkich, ale żeby dowiedzieć się, o co chodzi, musicie zjechać niżej. Czy warto się wyróżniać? No jasne, że warto! Szczególnie ze Stuart ;)

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ruszaj w drogę. Stuart czeka!

Wypłata co tydzień

Nowy przelew na koncie aż 4 razy w miesiącu to realia pracy w Stuart. Możesz być pewny, że kasy nigdy Ci nie zabraknie, a wypłatą będziesz się cieszył w każdą środę.

A co z terminalem?

Masz telefon z systemem Android i funkcją NFC? Możesz przyjmować płatności kartą, zbliżając ją do swojego telefonu! Posiadacze iPhone'ów muszą kupić terminal Viva Wallet - znajdziecie go u nas!

Tylko on-slot

W Stuart pracujesz na grafiku, a zmianę możesz zrzucić maksymalnie 24h przed jej rozpoczęciem. Apka jest aktywna w godzinach 8:00-24:00. Weź ze sobą gotówkę (min. 150 zł), potrzebny sprzęt i ruszaj po zamówienia!

Fajne bonusy

Przykład? Łącz ze sobą dostawy i zarabiaj jeszcze więcej! Możesz też liczyć na mnożniki - dostarczaj w godzinach szczytu i patrz, jak Twoja wypłata rośnie, rośnie i rośnie.

0

Tylu kurierów Stuart jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Stuart

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla Stuart

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowym Stuart. Z nami można konie kraść! Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Zostań City Driverem i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Pisz, dzwoń, wpadaj do biura. Czekamy!

Praca z City Drive to:

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B)
 • Ubezpieczenie
 • Pomoc w legalizacji pobytu
 • Zapewniony sprzęt
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje
 • Konkursy i gadżety firmowe
 • Program poleceń

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 25 zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 25 zł

Raz w tygodniu pobieramy od Ciebie 25 zł, a Ty pracujesz do woli! I niczym się nie martwisz.

Jeżeli w danym tygodniu rozliczeniowym nie zrobisz żadnego kursu, to nie bierzemy od Ciebie żadnej kasy. Jesteśmy fair.

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań.

Najlepszy partner flotowy Stuart? Oczywiście City Drive.

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka.

W Stuart możesz pracować od 16 roku życia. Do tego komunikatywny polski lub angielski, torba, pojazd, no i dowód osobisty lub paszport. Psst! Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Gotowy? Przejdź do panelu kuriera i dołącz do nas. Podaj swoje dane, a po chwili się z Tobą skontaktujemy! Odbieraj telefon od nieznanych numerów - to możemy być my ;)

Jeszcze kilka formalności - podpisz umowę i podaj numer konta, na który będzie wpływać Twoja wypłata.

02

A teraz zgłoś się w Stuart! Oni też muszą wiedzieć, że chcesz z nimi pracować. Poczekaj aż się do Ciebie odezwą (powinno im to zająć kilka dni) i ogarnij sprzęt! W Stuart potrzebujesz torby termicznej i terminala, chyba że masz smartfon z systemem Android i funkcją NFC - wtedy płatności możesz realizować zbliżając kartę klienta do swojego telefonu.

03

I jeszcze coś na koniec. Będziesz pracował on-slot, więc potrzebna Ci apka Staffomatic (Android lub iOS).To właśnie tam znajdziesz swój grafik i zarezerwujesz kolejne sloty. Powodzenia

Potrzebujesz roweru? Napisz do nas, mamy dla Ciebie coś fajnego.

Sprawdź, o co pytają nas inni

Tak! Jeżdżąc w Stuart możesz mieć dowolną torbę termiczną o pojemności min. 60 litrów. Pamiętaj, że jeśli nie masz smartfona z Androidem i funkcją NFC, to potrzebujesz terminala Viva Wallet. Cały sprzęt kupisz u nas, przejdź na stronę Sprzęt dla dostawców.

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w Stuart co tydzień. Wypłata pojawi się na Twoim koncie w każdą środę.

W Stuart możesz pracować od 16 roku życia. Ważna jest też podstawowa znajomość języka polskiego lub angielskiego. Aby nawiązać współpracę z aplikacją, musisz mieć zezwolenie na pracę w Polsce, smartfon z systemem Android 5+ lub iOS 10+, dowolny pojazd i torbę dostawczą (min. 60l). Potrzebny Ci będzie też partner flotowy (City Drive), który załatwi wszystkie formalności.

W Stuart można zarobić nawet 25 zł brutto za godzinę pracy. Pamiętaj, że na Twoją wypłatę wpływają też mnożniki i bonusy, które dostajesz, np. za łączenie ze sobą kilku dostaw. Średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Stuart w City Drive to 4500 zł.

Tak, w Stuart pracujesz na grafiku. Możesz realizować dostawy 7 dni w tygodniu w godzinach działania aplikacji, czyli od 8:00 do 24:00. Stuart deklaruje, że jako kurier jesteś przypisany do konkretnej restauracji i jeździsz w jej obrębie (=krótkie kursy).

Zarejestruj się

Połącz pracę w Stuart z:

Stuart w City Drive? Ja polecam!

"Na początku bałem się pracy z terminalem, ale jakoś się przekonałem i teraz nie jest to dla mnie żaden problem. Jeżdżę w Łodzi i są dni, że mam naprawdę dużo kursów."

Igor

"W Stuart jestem od kilku miesięcy i nie mogę narzekać na wypłatę. Dzięki mnożnikom można dużo zarobić."

Ania

"Pracuje w Stuart i mam dobre zarobki wypłacane co tydzień na czas. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim."

Piotr

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się