Panel City Drive

Pracuj jako kurier: Jush

Praca w Jush to krótkie kursy, fajna ekipa i spoko pieniądze. Idealne rozwiązanie dla studenta albo osoby, która po prostu chce sobie dorobić. Ja jestem zadowolona."

Monika, 22

Pracuj jako kurier: Jush

Praca w Jush to krótkie kursy, fajna ekipa i spoko pieniądze. Idealne rozwiązanie dla studenta albo osoby, która po prostu chce sobie dorobić. Ja jestem zadowolona."

Monika, 22

Żabka Jush, co to za apka?

Żabka Jush, co to za apka?

Do czego można porównać Jush? Do ulubionego sąsiada, który zawsze poda Ci pomocną dłoń. Co prawda nie będą pilnować Twojego psa, ani naprawiać cieknącego kranu, ale za to dostarczą Ci produkty, których potrzebujesz!

Jush dowozi z Żabki, a Żabkę na pewno znasz - mała, zielona i pełna jedzenia! A to, że masz ją po sąsiedzku wcale nie znaczy, że musisz chodzić po zakupy pieszo. Od tego są wspaniali kurierzy Jush.

To nie przesada. Kurierów Żabka Jush wyróżnia to, że dostarczają zamówienia w ciągu 15 minut, a z ich usług można korzystać w Warszawie i Krakowie.

Mieszkasz w jednym z tych miast? To pewnie czekamy właśnie na Ciebie. Aplikuj do Jush… i to jush!

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ruszaj w drogę. Jush czeka!

Wypłata co tydzień

W Jush na nic nie musisz czekać. Tam wszystko jest szybko i prosto. Pieniądze znajdziesz na swoim koncie w każdą środę lub czwartek - jak nie wierzysz to sprawdź.

Bez auta

Nie potrzebujesz samochodu, żeby realizować dostawy z Żabki, bo średni dystans do pokonania to 2 km. Mile widziany jest za to rower lub skuter, a do tego telefon z internetem i pozytywne nastawienie.

Bonusy

W Jush fajne jest to, że oprócz stawki godzinowej w większości miast dostajesz bonusy za każde zamówienie! A jak akurat żadnego nie ma, to możesz poczekać w specjalnym chill roomie i skorzystać ze swojej zniżki na produkty Żabki. 

Grafik

Pracujesz na grafiku, ale to chyba nie problem, bo przecież dostajesz gwarantowaną stawkę godzinową (i to niemałą). Nie ma minimalnej liczby godzin do przepracowania - możesz to robić codziennie od 7:00 do 23:00.

0

Tylu kurierów Jush jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Jush

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla Jush

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowy Żabka Jush. Z nami można konie kraść! Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Zostań City Driverem i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Pisz, dzwoń, wpadaj do biura. Czekamy!

Praca z City Drive to: 

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B)
 • Ubezpieczenie
 • Pomoc w legalizacji pobytu
 • Zapewniony sprzęt
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje
 • Konkursy i gadżety firmowe
 • Program poleceń

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko
15 zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko
15 zł

Raz w tygodniu pobieramy od Ciebie 15 zł (a to pewnie mniej niż za Twój zestaw lunchowy z Żabki) i pracujesz, ile chcesz! Bez żadnych zmartwień.

Jeżeli w danym tygodniu rozliczeniowym nie zrobisz żadnego kursu, to nie bierzemy od Ciebie żadnej kasy. Jesteśmy fair.

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań.

Znamy najlepsze rozwiązania dla twojego portfela, uwierz.

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka. 

Kurier Jush, musi mieć ukończone 18 lat. Ważne, żebyś mówił komunikatywnie po polsku lub po angielsku. Do tego torba, pojazd, no i dokument - dowód osobisty lub paszport. Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Daj znać, że chcesz zostać kurierem i aplikuj na stronie Jush. Poczekaj aż się do Ciebie odezwą i postępuj zgodnie z instrukcją. 

Nie martw się, to nic trudnego.

02

Przejdź do naszego panelu kuriera i dołącz do ekipy City Drive. Podaj swoje dane i poczekaj na kontakt z naszej strony. Odbieraj telefony od nieznanych numerów - to możemy być my ;) 

03

Podpisz umowę (znajdziesz ją w naszym panelu) i podaj numer konta, na który będzie wpływać Twoja wypłata. Pamiętaj, że Twoje dane z panelu muszą się zgadzać z tymi, które podałeś w formularzu Jush. Plecak w dłoń i gotowe! Potrzebujesz sprzętu? Napisz do nas, mamy dla Ciebie coś fajnego. 

Sprawdź, o co pytają nas inni

Jush ma co do tego określone zasady - zamówienia z Żabki nie mogą ważyć więcej niż 9kg. Przesyłka może zawierać maksymalnie 25 różnych produktów.

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w Żabka Jush co tydzień. Wypłata znajdzie się na Twoim koncie w środę lub czwartek.

Żeby pracować w Jush, musisz mieć ukończone 18 lat. Ważny jest też telefon oraz pojazd (rower lub skuter). Potrzebujesz pozwolenia na pracę w Polsce, ważnego dokumentu tożsamości oraz partnera flotowego (City Drive). I jeszcze jedno! Musisz mówić komunikatywnie po polsku lub angielsku.

Kurierzy Żabka Jush mają hybrydowy model zarobków: dostają gwarantowaną stawkę godzinową + zapłatę za każde zamówienie. W większości miast można też liczyć na bonusy. Najlepsi kurierzy Jush zarabiają w City Drive nawet 11 tysięcy złotych miesięcznie!  

Tak! W Żabka Jush pracujesz na grafiku, ale nie ma minimalnej liczby zamówień, które musisz zrealizować w ciągu dnia czy w ciągu miesiąca. Pracujesz tyle, ile chcesz i kiedy tylko chcesz (możesz robić to codziennie od 7:00 do 23:00).

Zarejestruj się

Połącz pracę w Jush z:

Jush w City Drive? Ja polecam!

"Pracuje kilka dni w tygodniu, a praca to przyjemność. Wysoka stawka i zniżki na produkty Żabki. Ekstra!"

Radek

"Najbardziej doceniam wysokie stawki, które oferuje Jush. Do tego, kiedy nie ma żadnych zamówień, mogę poczekać w chill pokoju i nie muszę się kręcić po mieście."

Aga

"Krótkie kursy, fajne bonusy i okazja, żeby pojeździć na rowerze. Nie mam na co narzekać.”

Artem

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się