Panel City Drive

Pracuj jako kurier: Xpress Delivery

Chciałam pracować jako kurier, ale trochę przerażała mnie praca z jedzeniem. Najlepszym rozwiązaniem okazało się dla mnie Xpress! Dostawy z CCC, Modivo - nic się nie rozlewa, więc jest fajnie."

Aneta, 31

Pracuj jako kurier: Xpress Delivery

Chciałam pracować jako kurier, ale trochę przerażała mnie praca z jedzeniem. Najlepszym rozwiązaniem okazało się dla mnie Xpress! Dostawy z CCC, Modivo - nic się nie rozlewa, więc jest fajnie."

Aneta, 31

Xpress Delivery, co to za apka?

Xpress Delivery, co to za apka?

Xpress Delivery brzmi dość zagranicznie, ale to nasza polska marka. Pewnie nie macie problemów z przetłumaczeniem, ale z drugiej strony stawiamy na jasną komunikację, więc…. Xpress Delivery oferuje ekspresowe dostawy - na to właśnie wskazuje nazwa ;)

Xpress Delivery jest na rynku od 2018 roku. To właśnie wtedy ich kurierzy zaczęli dostarczać ekspresowe przesyłki od 13 przedstawicieli branży e-commerce.

Zamawiasz z CCC, Decathlonu albo IQOS? To prawdopodobnie odwiedził Cię kurier Xpress Delivery!

Szybkość to ich mocna strona. Dowód? Dzięki ich dostawom, klienci cieszą się swoimi paczkami i przesyłkami w ciągu 90 - 180 minut od ich zamówienia! To naprawdę dobry wynik.

Chcesz zostać xpressowym kurierem i pomagać ludziom, którym zależy na czasie? Dołącz do teamu Xpress Delivery - działają w 87 miastach w całej Polsce.

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ruszaj w drogę. Xpress Delivery czeka!

Wypłata co 2 tygodnie

Wiesz, że działamy dla twojej wygody. Wypłatę od Xpress Delivery dostajesz co 2 tygodnie i uważamy, że to uczciwe rozwiązanie. I ciekawostka: za każde zlecenie dostajesz min. 13,30 zł, a max. prawie 60 zł, wow!

Bez jedzenia

Gastro nie jest dla Ciebie? Wolisz jeść niż rozwozić? Spoko, w pracy możesz zająć się czymś innym. Z Xpress nie zbrzydnie Ci żadna potrawa. Będziesz dostarczał buty, ubrania, kosmetyki, książki, vouchery, sprzęt AGD i wszystko oprócz jedzenia!

Bez grafiku

Praca w Xpress Delivery to serio fajna sprawa, nie musisz zaczynać o 8 rano i pracować 8 godzin - ale jeśli chcesz, to możesz ;) Wszystko zależy od Ciebie i twojego kalendarza.

Bez auta

Nie musisz mieć samochodu, roweru, ani skutera. Sprzęt nie jest wymagany, zamiast tego wolimy pozytywne nastawienie i chęć do działania! Możesz dostarczać paczki na pieszo, a nawet jechać komunikacją miejską - Xpress nie ma z tym problemu.

0

Tylu kurierów Xpress Delivery jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera Xpress Delivery

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla Xpress Delivery 

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowy Xpress Delivery.

Z nami można konie kraść! Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Zostań City Driverem i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Pisz, dzwoń, wpadaj do biura. Czekamy!

Praca z City Drive to: 

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B)
 • Ubezpieczenie
 • Pomoc w legalizacji pobytu
 • Zapewniony sprzęt
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje
 • Konkursy i gadżety firmowe
 • Program poleceń

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 39zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko 39zł

Prowizję pobieramy co 2 tygodnie i właśnie wtedy 39 zł trafia na nasze konto. Ty dostajesz swoją wypłatę i pracujesz, ile chcesz! Bez żadnych zmartwień, bo wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie.

Jeżeli w danym okresie rozliczeniowym nie zrobisz żadnego kursu, to nie bierzemy od Ciebie żadnej kasy. Jesteśmy fair.

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań.

Znamy najlepsze rozwiązania dla twojego portfela, uwierz.

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka.

Chcesz zacząć pracę w Xpress? Wystarczy, że masz ukończone 16 lat. Potrzebne Ci też torba, pojazd, no i dowód osobisty lub paszport. Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Przejdź do naszego panelu kuriera i podaj swoje dane. Podpisz umowę, podaj swój numer konta i czekaj na kontakt z naszej strony. Dzwoni do Ciebie nieznany numer? To możemy być my ;)

02

Zarejestruj się na stronie Xpress Delivery i podaj im wszystkie potrzebne dane - tak jak to zrobiłeś w naszym panelu. Teraz pozostaje już tylko czekać. Ktoś z Xpress odezwie się do Ciebie telefonicznie lub mailowo. Miej telefon przy sobie!

03

Wszystko ustalone? To pobierz apkę ze strony Xpress. Uzupełnij swój profil i zeskanuj kod QR przed odbiorem zamówienia. Czas ma znaczenie - pamiętaj, że po zaakceptowaniu dostawy, musisz się pojawić w sklepie w ciągu 1h!

Sprawdź, o co pytają nas inni

Nie. W Xpress Delivery kurierzy dostarczają wiele produktów z sektora e-commerce, ze sklepów takich jak CCC, e-obuwie, Decathlon lub IQOS. Suche, małe i zgrabne paczki, których możesz wziąć nawet 5 czy 7 naraz!

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w Xpress Delivery co 2 tygodnie. Możesz się więc spodziewać wypłaty na koncie aż 2 razy w miesiącu.

Musisz mieć ukończone 16 lat, mieć dowolny pojazd (choć możesz się też poruszać komunikacją miejską) i telefon z dostępem do internetu. Potrzebny Ci będzie też partner flotowy (City Drive).

Stawki zależą od strefy miasta, ale generalnie stawka bazowa za zlecenie waha się od 13 zł do 60 zł. Realnie, średnia naszych kierowców wynosi 31 zł za kurs! Jeżeli dystans Twojego kursu przekroczy 7 km, to za każdy dodatkowy kilometr otrzymasz jeszcze 2 zł. Jednocześnie można realizować nawet 7 zleceń, a stawka jest wtedy liczona x7.

Nie, pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Na odbiór paczki masz 1 godzinę od momentu akceptacji zlecenia. W aplikacji nie deklarujesz grafiku pracy.

Zarejestruj się

Połącz pracę w Xpress Delivery z:

Xpress Delivery w City Drive? Ja polecam!

"Z City Drive współpracuję od prawie 2 lat, a Xpress jest jedną z apek, dla których jeżdżę. Spoko, jako praca dorywcza, czasami wpadają zamówienia z mega wysokimi stawkami."

Kacper

"Pracuję w Xpress Delivery od roku i traktuję to jako dodatkowe zajęcie. W wolnej chwili dostarczam zamówienia na pieszo lub jadę tramwajem i nie muszę się martwić, że coś się rozleje lub będzie dziwnie pachnieć."

Niko

"Praca w Xpress Delivery to fajna opcja dla osób, które nie chcą dostarczać jedzenia. Trzeba tylko pamiętać, że zdarzają się małe i duże przesyłki, które mogą być cięższe niż 2 pizze."

Max

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się