Panel City Drive

Pracuj jako kurier: DeliGoo

W DeliGoo pracuję już ponad rok. Zamówień nie brakuje, wypłaty zawsze na czas, a dodatkowo mam okazję, żeby odpalić skuter. W sumie to nie widzę minusów."

Adrian, 25

Pracuj jako kurier: DeliGoo

W DeliGoo pracuję już ponad rok. Zamówień nie brakuje, wypłaty zawsze na czas, a dodatkowo mam okazję, żeby odpalić skuter. W sumie to nie widzę minusów."

Adrian, 25

DeliGoo, co to za apka?

DeliGoo, co to za apka?

W DeliGoo wiedzą, że deliverka to przyszłość miast. I mają rację! Ta polska firma współpracuje nie tylko z restauracjami serwującymi smakowite jedzenie, ale też ze sklepami takimi jak Hebe. Oznacza to jedno - jest co dowodzić! 


DeliGoo stawia na długotrwałe relacje. Nie interesują ich przelotne związki. Ale w sumie nie można się dziwić, że przywiązują się do swoich kurierów - przecież to super ludzie ;) Jeśli Ty też szukasz stałej relacji, to przestań. Już znalazłeś. Otwieramy Ci drzwi do świata DeliGoo! 

Jeśli tylko mieszkasz w 1 z ponad 20 miast, w których rozwozi DeliGoo to chętnie Cię przyjmą. A potrzebny sprzęt załatwisz u nas. No to jak, zaczynamy? Let’s Goo! 

Zarejestruj się.
Miasto na Ciebie czeka!

Zarejestruj się

Ruszaj w drogę. DeliGoo czeka!

Wypłata co 2 tygodnie

Nie co tydzień, a co 2 tygodnie - z taką częstotliwością otrzymasz swoją wypłatę. Zawsze na czas. Mimo wszystko, nie ma się co przejmować, jak to mówią: wyczekane lepiej smakuje.

Konkretne godziny

W DeliGoo pracujesz na grafiku. Wybierasz konkretne dni i godziny, zawsze wtedy, kiedy Ci pasuje. Nie musisz wyrobić żadnej normy, ale obowiązkowo loguj się w apce na czas. Zamówienia czekają!

Masz drobne?

Jako kurier DeliGoo musisz mieć przy sobie trochę gotówki, żeby w razie czego wydać lub rozmienić. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś pomacha Ci stówą ;)

W gratisie

Co jest fajne? DeliGoo zapewnia swoim kurierom sprzęt! I to jaki! Torbę, wkładkę termiczną, terminal, saszetkę na gotówkę i zestaw słuchawkowy. Nie ma się do czego przyczepić.

0

Tylu kurierów DeliGoo jeździ z City Drive

0

To średnie miesięczne wynagrodzenie kuriera DeliGoo

0

Tyle średnio kurier zarabia na jednym kursie

0

To średnia liczba kursów realizowanych przez kuriera w ciągu tygodnia

0

Tyle tygodniowo zarabiają najlepsi City Driverzy pracujący dla DeliGoo

Zobacz, co możemy zrobić

City Drive to więcej niż zwykły partner flotowy DeliGoo. Z nami można konie kraść! Prowadzimy Cię od A do Z. Krok po kroku.

Praca ma być dla Ciebie przyjemnością, dlatego bierzemy na siebie całą papierkową robotę. Zapewniamy ekspresowy start, bo wiemy, że czas to pieniądz.

No i jeszcze jedno. Też jesteśmy ludźmi, też latamy po urzędach i też (nie raz, nie dwa) spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony pracodawcy. Dlatego tak ważny jest dla nas Twój komfort.

Zostań City Driverem i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Pisz, dzwoń, wpadaj do biura. Czekamy!

 

 

 • Legalne zatrudnienie (UZ lub B2B)
 • Ubezpieczenie
 • Pomoc w legalizacji pobytu
 • Zapewniony sprzęt
 • Wynajem roweru elektrycznego i jego serwis
 • Zwrot 50% VAT za akcesoria do pracy
 • Pomoc doświadczonego opiekuna
 • Dostęp do największych kurierskich grup na Facebooku
 • Błyskawiczny kontakt: Messenger, Telegram, Instagram
 • Wydarzenia i integracje
 • Konkursy i gadżety firmowe
 • Program poleceń

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko
33 zł

Normalna akcja!
Nasza prowizja to tylko
33 zł

Drogo? Nie! W DeliGoo prowizję pobieramy co 2 tygodnie. Tak jest wygodnie, a Ty pracujesz, ile chcesz! Bez żadnych zmartwień.

Jeżeli w danym okresie rozliczeniowym nie zrobisz żadnego kursu, to nie bierzemy od Ciebie żadnej kasy. Jesteśmy fair.

Chcesz pracować dla 1 apki, czy dla 8? Dla nas to bez różnicy. Podpisujemy 1 umowę i pobieramy prowizję za każdą aplikację - bez żadnych dodatkowych procentów i zobowiązań.

Znamy najlepsze rozwiązania dla twojego portfela, uwierz.

Dołącz do ekipy City Driverów

Nie pokażemy Ci długiej listy warunków, które musisz spełnić, żeby z nami pracować. Dlaczego? Bo mamy ich kilka.

W DeliGoo możesz pracować już po skończeniu 16 lat! Do tego torba, pojazd, no i dokument - dowód osobisty lub paszport. Psst! Podziwiamy Twój zapał do nauki, ale legitymacji szkolnych nie przyjmujemy.

01

Gotowy? Przejdź do panelu kuriera i dołącz do ekipy. Podaj swoje dane i czekaj na kontakt z naszej strony. Odbieraj od nieznanych numerów - to możemy być my ;) Podpisz umowę, którą znajdziesz w naszym panelu i podaj swój numer konta.

02

Damy znać DeliGoo, że chcesz z nimi współpracować, a oni odezwą się do Ciebie, kiedy będziesz mógł zacząć pracę. Uprzedzamy, czasami trzeba trochę poczekać - wszystko zależy od zapotrzebowania w danym mieście.

03

Czas na spotkanie z rekruterem DeliGoo - pogadacie o pracy i grafiku. A najlepsze na koniec! Przed rozpoczęciem pracy dostaniesz wszystkie potrzebne gadżety - torby, boks termiczny i inne super rzeczy!

Sprawdź, o co pytają nas inni

W DeliGoo możesz dostarczać zamówienia samochodem, rowerem lub skuterem. Możesz skontaktować się z nami lub z zespołem DeliGoo i doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim mieście.

City Drive wypłaca wynagrodzenie za pracę w DeliGoo co 2 tygodnie. Wypłata znajdzie się na Twoim koncie w poniedziałek lub wtorek.

Najważniejsze, żebyś był pełnoletni i miał własny pojazd. Potrzebujesz też partnera flotowego (City Drive) i smartfona.

W DeliGoo możesz liczyć na gwarantowaną stawkę godzinową, która wynosi nieco ponad 20 zł (dokładna kwota minimalnie różni się w zależności od regionu). Najlepsi kurierzy City Drive zarabiają w DeliGoo nawet 6,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Tak! W DeliGoo pracujesz na grafiku i sam wybierasz, które dni i godziny są dla Ciebie odpowiednie. Grafik jest ustalany na 2 tygodnie w przód.

Zarejestruj się

Połącz pracę w DeliGoo z:

DeliGoo w City Drive? Ja polecam!

"Można powiedzieć, że jestem kurierem na ½ etatu. Dla mnie to sposób, żeby sobie dorobić, a dzięki City Drive wszystko jest dla mnie łatwe i odpowiadam tylko za swoje kursy, papierologia jest po ich stronie."

Karolina

"City Drive poleciło mi pracę w DeliGoo, bo zależało mi na tym, żeby mieć grafik, nie lubię spontanu. Jestem u nich kurierem już parę miesięcy i jak na razie jestem zadowolony."

Wojtek

"Podoba mi się to, że DeliGoo wyposaża kuriera we wszystkie potrzebne rzeczy - dostałem nawet saszetkę na drobniaki i słuchawki. Dbają o kurierów, a zarobki też są spoko."

Ben

Zarejestruj się.
I złap pierwsze zamówienie

Zarejestruj się