Panel City Drive
01.09.2023

Nowa aplikacja kurierska! Musisz to wiedzieć zanim zaczniesz pracę w Lola Market

Lola Market – co to?
Nowa aplikacja kurierska! Musisz to wiedzieć zanim zaczniesz pracę w Lola Market

Świat delivery stale dostarcza nam wielu wrażeń i tak jest również tym razem. Wszystko za sprawą pojawienia się na polskim rynku nowej aplikacji kurierskiej o nazwie Lola Market. Musieliśmy trochę poczekać na pierwsze rekrutacje, ale teraz Lola rusza pełną parą i czeka na nowych kurierów (a raczej Shopperów, ale o tym później).

Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, dlaczego warto pracować w Lola Market. Omówimy wszystkie za i przeciw tak, abyś sam zdecydował, czy chcesz podjąć się pracy. Powiemy też co nieco o zarobkach kuriera Lola Market. Ta aplikacja nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic!

Zobacz też: Ile zarabia kurier Uber Eats, a ile Glovo? – Najlepszy Partner Glovo, Uber Eats lub Bolt Food? City Drive jest polecany przez WSZYSTKIE aplikacje! Najlepsze warunki i najtańsze rozliczenie (citydrive.pl)

Lola Market – co to?

Jak już wiesz, Lola Market to nowa aplikacja kurierska. Dlaczego warto się nią zainteresować? Bo zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Lola zastępuje pojęcie kuriera pojęciem Shoppera. Nie jest to zwykła zagrywka marketingowa – Shopper ma bowiem więcej obowiązków od kuriera.

Jesteście ciekawi, czym zajmuje się Shopper w Lola Market? Po pierwsze, Shopper robi zakupy za klienta. Jego zadaniem jest znalezieniem odpowiednich produktów (zgodnych z otrzymaną listą), a następnie dostawa ich w ciągu 2 godzin pod wskazany adres. I to pokrótce tyle .

Jest jeszcze jedna ważna rzecz. Obecnie Lola Market szuka kurierów w Warszawie. Aplikacja dopiero się rozkręca, więc na pewno niedługo będzie działać również w innych miastach – a my damy Wam o tym znać!

W Lola Market można zamówić (prawie) wszystko z Biedronki. A czego nie można? No na przykład alkoholu i wyrobów tytoniowych – po to trzeba się udać do sklepu samemu. Ktoś potrzebuje warzyw, nabiału lub kotletów do obiadu? Zamówienie skompletuje Shopper i dostarczy je pod same drzwi.

Kurier Lola Market w pracy

Praca w Lola Market wymagania, czyli kto może pracować w aplikacji?

Już za chwilę dowiesz się, jakie wymagania trzeba spełnić, żeby pracować w Lola Market. Uprzedzamy – jest ich kilka (ale są też fajne bonusy).

Żeby zostać kurierem w Lola Market, musisz:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • mieć prawo jazdy i samochód,
  • mieć smartfon z internetem,
  • wyrobić książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • znać język polski – tak, żeby dogadać się z klientem, kiedy okaże się, że w Biedronce nie ma zamówionego przez niego produktu i musisz znaleźć zamiennik

Trzeba też pamiętać o tym, że zakupy mogą być ciężkie. Niby to tylko spacer z Biedronki do samochodu, którym dostarczysz skompletowane zamówienie, ale niektórym może sprawić to trudność! Jeśli masz doświadczenie w dźwiganiu reklamówek z supermarketów, a na zakupach z dziewczyną odpowiadasz za noszenie toreb, to ta praca na pewno jest dla Ciebie – a tak serio, to wcale nie jest takie trudne.

Dlaczego warto pracować w Lola Market? Zarobki i nie tylko

Wiemy, że Lola Market ma pewne wymagania względem kurierów, ale aplikacja daje też coś od siebie! Kurierzy (a raczej Shopperzy) Lola Market mogą liczyć na fajne bonusy, konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik – sloty godzinowe rezerwuje się w aplikacji i wypłaty raz w tygodniu, a tym zajmujemy się już my, czyli partner flotowy City Drive.

Zapewne interesuje Cię też, ile zarabia kurier Lola Market. Najlepsze zostawiliśmy na koniec! Kurier w Lola Market dostaje 45 zł + VAT za każde zamówienie. To bardzo dobra stawka – jeśli sumiennie przyjmujesz przypisane Ci zlecenia, po tygodniu pracy na Twoim koncie znajdzie się całkiem niezła suma!

Wiesz już wszystko o pracy w Lola Market. Jesteś z Warszawy? To wypełnij formularz i dołącz do ekipy Shopperów. Czekamy na Ciebie!