Panel City Drive
01.09.2023

Jaka praca dla studenta?

Jaka praca dla studenta?

Studenckie życie? Nie za dużo na koncie bankowym, długie godziny spędzone na uczelni, codzienne zajęcia, kolokwia, dużo zmartwień… Życie studenta nie musi być okropne! Myślisz, że niemożliwym jest znalezienie najlepszej pracy dla studenta? Ha – to możliwe! Jak zarabiać na studiach bez zmartwień? Dajemy Ci gotowe rozwiązanie, aby do Twojego portfela wpadło parę groszy (a może nawet więcej).

Praca dla studenta dziennego

Na pewno zastanawiasz się, gdzie by tu zarobić. Podejmując pracę, możesz też obawiać się, że nie będziesz mieć czasu na naukę, zajęcia, no i przede wszystkim spotkania ze znajomymi. Myślisz, że praca dla studenta dziennego nie jest możliwa? Jesteś w błędzie! Nieważne, gdzie mieszkasz… nad morzem, w górach, w Warszawie lub w Łodzi. Praca na studiach dziennych jest jak najbardziej możliwa w każdym mieście!

Jak zarabiać na studiach bez zmartwień?

Szukasz tej idealnej pracy? Bez stresu, bez wrednego szefa, mnóstwa godzin do wyrobienia? Mamy dla Ciebie świetną propozycję  – możesz podjąć pracę dodatkową i pracować jako dostawca jedzenia! No dobrze, ale co jest super w rozwożeniu jedzenia?

  • nie musisz pracować w określonych godzinach,  – w wolny weekend, między zajęciami, ćwierć etatu, pół etatu, kilka godzin… nie musisz się określać,
  • jeździsz, czym chcesz – autem, rowerem, skuterem, motocyklem, hulajnogą, wrotkami,
  • brak rozmowy kwalifikacyjnej – wypełniasz formularz, dzwonimy do Ciebie, rejestrujesz się i gotowe,
  • pracę zaczynasz, kiedy chcesz – nawet od jutra,
  • wypłaty dostajesz co tydzień/ dwa lub co miesiąc.

To, co jest naprawdę ważne, to miasto, w którym mieszkasz, w którym się uczysz. Praca dla studenta w Warszawie? Masz pełny wachlarz aplikacji do wyboru: Uber Eats, Glovo, Deligoo, Xpress Delivery, Żabka Jush, Stuart, Bolt Food, Wolt, Bolt, Uber, FreeNow. No dosłownie każda aplikacja! Nie każda aplikacja znajduje się we wszystkich miastach w Polsce, ale zapewniamy, że jeśli studiujesz, to nie ma opcji, że nie ma u Ciebie jeżdżących kurierów, więc bez obaw. Weźmy pod lupę Łódź – możesz wybierać wśród wszystkich aplikacji, oprócz Żabki Jush. Jak widać, pracy jest sporo!

Najlepsza praca dla studenta, czyli jak rozpocząć pracę jako kurier/dostawca? 

Nie bawimy się w skomplikowane rekrutacje, ani rozmowy kwalifikacyjne. U nas jest łatwo i przyjemnie! Wybierasz aplikację dostępną w Twoim mieście, rejestrujesz się w aplikacji, później u nas i możesz ruszać w drogę. Wszystko możesz załatwić bez wychodzenia z domu! Pracę możesz zacząć nawet od jutra!

Masz pytania związane z pracą? Czekamy!

Pisz do nas, dzwoń, wpadaj do biura… Mamy profesjonalną obsługę, która rozwieje wszystkie wątpliwości i odpowie na wszystkie Twoje pytania!