Panel City Drive
01.09.2023

Ile zarabia kurier Uber Eats, a ile Glovo?

Zarobki Uber Eats
Ile zarabia kurier Uber Eats, a ile Glovo?

Czym kierujemy się podczas wyboru pracy? Aspektów jest kilka. Zazwyczaj zależy nam na miłej atmosferze, komforcie psychicznym i fizycznym oraz tym, żeby praca wiązała się z naszymi zainteresowaniami. Ważne (a dla niektórych najważniejsze) są też oczywiście pieniądze – bez względu na to, czy jesteś kurierem, kierowcą, piekarzem, czy piłkarzem – każdy chce dobrze zarabiać.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie zarobków w dwóch uwielbianych przez dostawców jedzenia aplikacjach. Ile zarabia kurier Uber Eats? Ile zarabia kurier Glovo? Dowiesz się, jeśli przeczytasz ten artykuł.

Zarobki Uber Eats

        Zanim przejdziemy do konkretów, musimy wyjaśnić parę kwestii, czyli to, co tak naprawdę wpływa na zarobki w Uber Eats. Najważniejsze jest to, że w tej apce pracujesz bez grafiku. Nie ustalasz wcześniej godzin ani dni, w których chcesz realizować zamówienia – o swojej pracy możesz decydować spontanicznie i odpalać apkę zawsze, kiedy masz czas. W Uber Eats możesz pracować na dowolnym sprzęcie – od Ciebie zależy czy wybierzesz rower, skuter, czy samochód.

Jak już pewnie się domyślasz. Zarobki w Uber Eats zależą od tego, ile kursów zrobisz. Weź to pod uwagę, wybierając środek transportu. Im więcej czasu poświęcisz na dostawy i im więcej zamówień dotrze do zadowolonych klientów, tym więcej zarobisz.

W Uber Eats masz płacone od zamówienia, ale możesz też liczyć na mnożniki. I to jest najlepsze! Dzięki mnożnikom zarabiasz nawet 1,5 razy więcej na każdym zamówieniu. Powiedzmy więc, że zamówienie jest warte 20 zł, ale obowiązuje Cię mnożnik 1,5 (wystarczy pomnożyć). Mnożnik sprawił, że zamiast 20 zł, otrzymasz aż 30 zł!

Swoją wypłatę z Uber Eats możesz też podnosić dzięki questom i promocjom, które czasami będą na Ciebie czekać w aplikacji.

Przeczytaj też: POZNAJ NASZE WSZYSTKIE APLIKACJE! #WOLT – Najlepszy Partner Glovo, Uber Eats lub Bolt Food? City Drive jest polecany przez WSZYSTKIE aplikacje! Najlepsze warunki i najtańsze rozliczenie (city-drive.pl)

Zarobki Glovo

A jak to wygląda w Glovo? Główną różnicą jest to, że w tej apce jeździsz na grafiku. Nie musisz się jednak martwić, grafik nie jest ustalany na cały miesiąc. Rezerwujesz sloty 2 razy w tygodniu i pracujesz wtedy, kiedy masz czas – bez dłuższych zobowiązań i zmieniania planów. Oczywiście możesz też sprawdzać apkę Glovo codziennie i rezerwować sloty, które akurat się zwolniły. Zalecamy regularne sprawdzanie kalendarza, bo jest to szansa na dodatkowy zarobek!

W Glovo pracujesz na grafiku, więc obowiązuje Cię stawka godzinowa. Ale to nie wszystko! Kurierzy Glovo też mogą liczyć na różnego rodzaju dodatki! Warto być zaangażowanym w pracę, bo bonusy trafią na Twoje konto, jeśli będziesz dostarczał w godzinach szczytu, w złych warunkach pogodowych lub kiedy klient zmieni miejsce odbioru przesyłki po tym, jak odebrałeś już zamówienie. Dostajesz napiwki i wysokie oceny w aplikacji? Ekstra, to także wpływa na Twoją stawkę.

Ile zarabia kurier Uber Eats?

Wiesz już, jakie czynniki mają wpływ na wypłatę w Uber Eats. Czas więc przejść do konkretów. Nie sugeruj się jednak zbyt mocno kwotami, które zobaczysz, bo każdy kurier pracuje inaczej. Niektórzy dostarczają jedzenie jedynie w weekendy, inni pracują na cały etat – a to wszystko wpływa na wynagrodzenie.

Kurierzy Uber Eats zarabiają średnio 18-20 zł za godzinę pracy. Średnie zarobki tygodniowe to natomiast 400 zł. Ale to nie wszystko! Są osoby, które pracują w Uber Eats na pełen etat – najlepsi kurierzy zarabiają w Uber Eats nawet 6 tysięcy złotych miesięcznie. Zastanawiałeś się, czy pracując jako kurier, można dobrze zarobić? No to masz już odpowiedź!

Ile zarabia kurier Glovo?

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc pewnie teraz zastanawiasz się, ile zarabiają kurierzy Glovo. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Oczywiście, wszystko zależy od tego, ile dany dostawca zarezerwuje slotów, ale stawka godzinowa w Glovo wynosi 25-30 zł. Konkretna kwota zależy od tego, w jakim mieście jeździsz, ale możemy powiedzieć Ci jedno: opłaca się rezerwować dużo slotów.

Nasi kurierzy zarabiają w Glovo średnio 600 zł tygodniowo (i to netto). To całkiem spoko suma, ale poczekajcie, aż dowiecie się, ile zarabiają najlepsi kurierzy Glovo. Osoby, które pracują dla Glovo, zarabiają miesięcznie nawet 10,5 tysiąca złotych! To prawdziwi rekordziści City Drive.

Przeczytaj też: BOLT FOOD PRACA – OPINIE KURIERÓW I ZAROBKI! – Najlepszy Partner Glovo, Uber Eats lub Bolt Food? City Drive jest polecany przez WSZYSTKIE aplikacje! Najlepsze warunki i najtańsze rozliczenie (city-drive.pl)

Znasz już zarobki w aplikacji Glovo i Uber Eats. Kwoty są powalające, a my bardzo się cieszymy, że nasi kurierzy dobrze zarabiają. Pamiętaj też, że wypłata w Glovo odbywa się co tydzień i co 2 tygodnie, a w Uber Eats co tydzień.

Chcesz pracować jako kurier, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Znajdziesz nas w 5 biurach w całej Polsce, ale jesteśmy też dostępni pod telefonem (730000310), mailowo (biuro@city-drive.pl) i w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Telegram – pisz, gdzie wolisz!