Panel City Drive
01.09.2023

STUART W KRAKOWIE – DOŁĄCZ DO DRUŻYNY STUWIES!

STUART W KRAKOWIE – DOŁĄCZ DO DRUŻYNY STUWIES!

Stuart w Krakowie – dołącz do drużyny Stuwies! Poznaj szczegóły pracy w aplikacji i podejmij wyzwanie – wysokie zarobki czekają na Ciebie każdego dnia. Co oferuje Ci Stuart? Przeczytaj nasz artykuł i zacznij pracę jeszcze dziś.

“Jesteśmy firmą kurierską, natomiast naszą najmocniejszą stroną jest technologia. 25 proc. zatrudnionych u nas osób to inżynierowie, którzy pracują zarówno nad aplikacją dla klienta dla finalnego, jak i aplikacją dla kuriera.”

Agnieszka Majewska, general manager firmy Stuart w Polsce

Nowoczesne podejście w kwestii dostaw – z pewnością to można powiedzieć o Stuart.

Aplikacja współpracuje z wieloma lokalami, m.in. restauracje AmRest – Pizza Hut, KFC. Sphinx i North Fish oraz Rebel Tang – firmą food-tech, która tworzy wirtualne restauracje, funkcjonujące w formie dostaw do klienta. Jeszcze w tym roku planowanie są działania z jedną z największych sieci handlowych Polsce. Szczegółów nie znamy, ale z pewnością będziecie o nich poinformowani na naszych Social Mediach.

Od lat firma notuje progres na polskim rynku – to właśnie z tego powodu podjęto decyzję o otwarciu się w kolejnym mieście. Stuart w Krakowie – królewskie miasto już 26 stycznia zobaczy po raz pierwszy na swoich ulicach niebieskich dostawców – Stuwies!

Mieszkasz w Krakowie i szukasz sposobu na łatwy i szybki zarobek? Sprawdź, jak wygląda praca w Stuart.

Pracując w tej aplikacji, zarabiasz stałą stawkę godzinową. W godzinach wysokiego zapotrzebowania dostępne są liczne bonusy. Jeśli zapłata z wykonanych kursów w danej godzinie wyjdzie wyższa niż stawka godzinowa – dostajesz to, co wychodzi dla Ciebie korzystniej!

Możesz pracować na dwa sposoby – rezerwując grafik lub logując się do aplikacji w dowolnych godzinach jej działania 8:00-24:00 – praca w tzw. trybie off-slot.

Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem czy motocyklem! Potrzebny sprzęt to terminal oraz torba termiczna. Sprzęt możesz uzyskać od zespołu wsparcia Stuart lub nabyć na własną rękę.

Wypłaty otrzymujesz co tydzień.

Chcesz być Stuwies? Wypełnij formularz:  https://bit.ly/3Mue0in

Szczegóły pracy w Krakowie

  1. W pierwszej kolejności będzie obsługiwana jedna strefa: Stare Miasto z dwoma punktami odbioru (PH – Limanowskiego 3 i KFC – Podgórska 34). Jednak to dopiero początek! Stuart z pewnością bardzo szybko rozszerzy strefy dostaw!
  2. Zarobki – 30 PLN/h na grafiku, mnożnik x1.5 dla wszystkich przez cały dzień od 9:00 do 24:00.
  3. Bonus na start- 200 zł po zrealizowaniu pierwszych 50 zamówień.
  4. Bonus za polecenie znajomego – nawet 1000 PLN.
  5. Niezbędny sprzęt:

– sprawny środek transportu,
– czysta i nieuszkodzona torba termiczna,
– 150 PLN w gotówce (abyś mógł wydawać Klientom resztę),
– terminal SumUp, dzięki któremu możesz pracować na grafiku i otrzymywać 50% więcej zleceń!

Rekrutacja w Krakowie – to musisz wiedzieć – pomocnik krok po kroku.

  1. Podpisz z nami umowę w panelu klienta.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny: https://bit.ly/3Mue0in
  3.  Zarejestruj się w aplikacji https://stuart.com/pl/zostan-kurierem/?utm_source=fleet_partner&utm_medium=referral&utm_campaign=pl_fleet_partner_driver_poland&utm_term=citydrive&utm_content=
  4. Na Twój adres e-mail przyjdzie link do pobrania aplikacji pracowniczej.
  5. Na adres podany w zgłoszeniu otrzymasz sprzęt niezbędny do pracy.

Rekrutacja trwa – zostań Stuwie i dołącz do naszej grupy stworzonej dla kurierów z:

 Krakowa, Warszawy, Katowic, Łodzi, Torunia i ze Szczecina.

Chcesz poznać więcej szczegółów pracy w Stuart? A może planujesz połączyć pracę na kilku aplikacjach jednocześnie? Skontaktuj się z nami – nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepszą opcję zarobku. I pamiętaj – oferujemy Ci profesjonalną obsługę, nowy panel Klienta i jedne z najtańszych rozliczeń na rynku. Aplikację Stuart rozliczamy za 25 zł, co tydzień.

Źródło:

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/stuart-chce-namieszac-na-rynku-delivery-szefowa-polskiego-oddzialu-zdradza-plany-wywiad