Panel City Drive
01.09.2023

POZNAJ NASZE WSZYSTKIE APLIKACJE! #WOLT

POZNAJ NASZE WSZYSTKIE APLIKACJE! #WOLT

Poznaj wszystkie aplikacje City Drive. Oto #WOLT! Praca w Wolt to nie lada wyzwanie czy czysta przyjemność? Dzisiaj dowiesz się, jakie są wymagania, warunki i opinie na temat tej apki. Od ilu lat można pracować w Wolt? Przeczytaj ten artykuł, odpowiemy na wszystkie pytania.

Krótka historia Wolt

Wolt założono w 2015 roku w Helsinkach. Co jest wizją i misją firmy? Dążenie do zrównoważonego rozwoju – w tym do zachowania neutralności pod względem emisji CO2.
Stworzyli model, dzięki któremu są w stanie określić i kontrolować poziom emisji generowanej przez każde zamówienie. Za co szczególnie cenimy Wolt? Za przekazywanie funduszy na odbudowę lasów w Kolumbii i Amazonii.

Hero (dostawców aplikacji) można spotkać na ulicach setek miast w 23 krajach w Europie i Azji. Obsłużyli już ponad 10 milionów klientów wraz z 60 000 partnerami kurierskimi oraz 30 000 restauracjami i punktami detalicznymi. W Polsce aplikacja dostępna jest od 2018 roku.

Z pewnością kojarzysz Wolt z dostawami jedzenia – jednak nie jest to ich jedyna usługa. W aplikacji można zamawiać również zakupy z wielu sklepów.

Praca w Wolt to źródło zarobku dla wielu kurierów City Drive. Dzisiaj zdradzimy Wam, ile można zarobić i od ilu lat można pracować w Wolt. Interesują Cię warunki i wymagania dotyczące pracy? Zostań z nami. Znamy opinie dostawców, którzy naprawdę jeżdżą z tą aplikacją. Wolt praca to super praca!

Praca w Wolt – warunki i wymagania

Dlaczego warto pracować w Wolt? Powodów jest wiele, a jednym z nich są opinie innych kurierów oraz zarobki. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię praca na cały etat, czy tylko chcesz sobie dorobić, na pewno powinieneś rozważyć tę opcję. Dodatkowej gotówki nigdy za wiele, prawda?

Poznaj kilka faktów dotyczących pracy w Wolt i sam się przekonaj, czy warto!

  1. W tej aplikacji zarobisz na każdej zrealizowanej dostawie. Pamiętaj, że w Wolt zostaniesz zawsze nagrodzony za ilość kursów i pokonany dystans! Kursy dłuższe niż 1,5 km są dodatkowo premiowane. Zarobki w Wolt są więc tak naprawdę zależne od Ciebie i tego, ile zamówień dowozisz.
  2. Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem lub motocyklem!
  3. Wypłaty otrzymujesz co tydzień lub 2 tygodnie.
  4. Support, który działa – średni czas udzielenia odpowiedzi na live chat wynosi mniej niż 60 sekund. Co ważne, z użytkownikami kontaktuje się zespół zatrudniony na miejscu, a nie chatboty. Pomożemy w każdej sprawie. Jak nie wierzysz, to zadzwoń do nas.
  5. Sam decydujesz, kiedy logujesz się do pracy.

Praca Wolt – od ilu lat?

Zasady są bardzo proste – Wolt to jedna z tych apek, w których nie musisz być pełnoletni, żeby zacząć przygodę z deliverką. Co prawda, samochodem raczej nie pojeździsz, ale zawsze zostaje rower lub skuter!
Ruszaj w drogę, realizuj zamówienia i zbieraj kasę – na imprezę osiemnastkową, codzienne wydatki, wakacje lub auto! To Ty decydujesz ;).

Praca Wolt – zarobki

O zarobkach już co nieco opowiedzieliśmy, ale przyszedł czas na konkrety. Jak wiesz, to ile zarobisz, zależy tak naprawdę od Ciebie. W Wolt pracujesz bez grafiku, więc nie ustalasz wcześniej godzin, w których jesteś dostępny. Możesz realizować kursy, kiedy tylko masz ochotę (i przede wszystkim – kiedy masz czas).

Są więc kurierzy, którzy zarabiają kilka stówek, bo tak chcą. Są też inni, którzy pod koniec miesiąca mają na swoim koncie grube tysiące. Jesteś gotowy? To pogadajmy o pieniądzach.

Nie będziemy owijać w bawełnę – kurierzy City Drive zarabiają w Wolt średnio 1500 – 2000 zł netto za 2 tygodnie pracy! A najlepsi z najlepszych przekraczają te stawki nawet dwukrotnie.

Praca Wolt – opinie

Nie da się dogodzić każdemu, dlatego opinie na temat pracy w Wolt pojawiają się różne, ale nasi kurierzy nie narzekają!
Co doceniają? Na pewno to, że nie muszą pracować na grafiku. Dodatkowym plusem jest też wypłata co tydzień lub 2 tygodnie (sam wybierasz) i niska prowizja City Drive!

Przypominamy, że pobieramy jedynie 19 zł. Fajne jest też to, że jeśli w danym okresie rozliczeniowym nie jeździsz, to pieniądze zostają na Twoim koncie. City Drive nie chce zarabiać na Tobie, tylko z Tobą – dlatego opinie na nasz temat też są pozytywne

Przeczytaj więcej o pracy w Wolt i zacznij od zaraz! https://city-drive.pl/wolt/