Wolt- praca, opinie, zarobki, warunki, wymagania - Najlepszy Partner Glovo, Uber Eats lub Bolt Food? City Drive jest polecany przez WSZYSTKIE aplikacje! Najlepsze warunki i najtańsze rozliczenie

Wolt- praca, opinie, zarobki, warunki, wymagania

Chcemy opowiedzieć Wam o fińskiej aplikacji Wolt. Jesteś ciekawa/ ciekawy, od ilu lat firma istnieje na rynku i ile zarabiają kurierzy? W dalszej części artykułu przedstawimy Ci warunki pracy, które potwierdzają aktywni kurierzy Wolta!

SPIS TREŚCI

Krótka historia Wolt

Krótka historia Wolt

Wolt założono w 2015 roku w Helsinkach. Co jest wizją i misją firmy? Dążenie do zrównoważonego rozwoju – w tym do zachowania neutralności pod względem emisji CO2.

Finowie stworzyli model, dzięki któremu są w stanie określić i kontrolować poziom emisji generowanej przez każde zamówienie. Za co szczególnie cenimy Wolt? Za przekazywanie funduszy na odbudowę lasów w Kolumbii i Amazonii.

Hero (dostawców aplikacji) można spotkać na ulicach setek miast w 23 krajach w Europie i Azji. Obsłużyli już ponad 10 milionów klientów wraz z 60 000 partnerami kurierskimi oraz 30 000 restauracjami i punktami detalicznymi. W Polsce aplikacja dostępna jest od 2018 roku.

Jak wygląda praca w Wolt?

Wolt to aplikacja, która ułatwia klientom robienie zakupów z restauracji. Klient zamawia wybrane danie z ulubionej restauracji, a następnie po przygotowaniu zamówienia kurier Wolt dostarcza zamówienie pod drzwi.

Wejdźmy teraz w buty kuriera. Sprawdźmy, jak może wyglądać praca kuriera w Wolt:

 1. Stawki w Wolt są bardzo atrakcyjne i stale utrzymują się na jednym z najwyższych poziomów w branży. Kurierzy w Wolt mają zapewnione częste promocje i bonusy- np. za wykonanie większej liczby dostaw czy dłuższe zamówienia. Każdy kurs w promieniu dalszym niż 1 km od miejsca odbioru jest dodatkowo premiowany. Wolt zachęca dostawców, aby pozostawali aktywni- oferując regularnie atrakcyjne dodatki i konkursy.
 2. Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem czy motocyklem!
 3. Wypłaty otrzymujesz co 2 tygodnie, nasza prowizja to jedyne 19 złotych/ 2 tygodnie.
 4. Support, który działa – średni czas udzielenia odpowiedzi na live chat wynosi mniej niż 60 sekund. Co ważne, z użytkownikami kontaktuje się zespół zatrudniony na miejscu, a nie chatboty.
 5. Sam decydujesz kiedy logujesz się do pracy.

Kurier Wolta

Wolt – zarobki

Czy wiesz, że w aplikacji Wolt możesz zarobić średnio nawet 25-30 zł za godzinę? Jednak dostawcy Wolta często uzyskują o wiele wyższe zarobki!

Stawki w Wolt zależą od:

-odległości (przebytych kilometrów),

-liczby zamówień w ciągu godziny,

-pory roku (warunków pogodowych),

-Twojej aktywności- to Ty ustalasz ile chcesz pracować!

Przykładowo, kurierzy, którzy podejmują się wyzwania i pokonują więcej kilometrów, mogą liczyć nawet na 45-48 zł za godzinę!

Pamiętaj, że do wysokości zarobków włączają się też kwoty z napiwków!

Opinie o pracy w Wolt

Jakie są warunki pracy w Wolt? Kurierzy uważają, że praca w Wolt niesie za sobą wiele korzyści.

 • praca bez nadzoru szefa,
 • wysokie stawki,
 • liczne bonusy,
 • elastyczny grafik,
 • szybki i sprawny kontakt z supportem,
 • dużo zamówień.

Jakie są wymagania pracy w Wolt?

Do pracy w Wolt potrzebujesz:

-własnego pojazdu (samochód, rower, skuter)  – jeżeli nie masz samochodu lub skutera to odezwij się do nas pod numerem: 730 000 310. Nasza obsługa wytłumaczy Ci wszystkie ważne informacje związane z wynajmem środka transportu;

-telefonu z dostępem do Internetu;

Wszystkie niezbędne akcesoria (torba, koszulki, kask, czapka, kurtka) dostaniesz od firmy, dzięki kaucji zwrotnej wpisywanej w aplikacji, w pakiecie otrzymując też porządną kurtkę przeciwdeszczową, koszulkę, spodnie wodoodporne i czapkę dopasowaną do sezonu.

Pamiętaj też, że nie musisz mieć prawa jazdy- możesz jeździć rowerem lub hulajnogą elektryczną.

Od ilu lat można pracować w aplikacji Wolt?

Wielu rodziców zadaje pytania, czy ich dziecko może rozpocząć pracę.Na ten moment, aby dołączyć do kurierów Wolt, trzeba uzyskać pełnoletność. Zatem, jeżeli chcesz zostać kurierem musisz mieć 18 lat.

W jakich miastach jest Wolt?

 • Bydgoszcz,
 • Gdańsk,
 • Gdynia,
 • Kraków,
 • Lublin,
 • Łódź,
 • Rzeszów,
 • Szczecin,
 • Warszawa,
 • Wrocław,
 • Katowice,
 • Poznań.

Jak zacząć pracę w Wolt?

Na początek najłatwiej zacząć od współpracy z partnerem, np. z City Drive! Jak to zrobić? To proste:

 1. Wypełnij formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciYyZdvmJmyA5i3f9EwKs1Gq8lB_B7_J_V8i5iedJGKoNDFg/viewform

 1. Zarejestruj się w naszym Panelu- uzupełnij swoje dane i wypełnij wszystkie formalności:

http://panel.city-drive.pl/login

 1. Załóż konto w Wolt:

https://wolt.com/pl/apply-as-courier

 1. Weź udział w szkoleniu- na swojej skrzynce mailowej otrzymasz wiadomość z możliwością przejścia kursu w formie online i wgraj umowę z nami.
 1. Podpisz oświadczenie wysłane na e-mail.

Po zaakceptowaniu załadowanych dokumentów automatycznie otrzymujesz oświadczenie do podpisu. Wiadomość wysyłana jest z platformy Hellosign na podany przy rejestracji adres e-mail. Jeżeli nie otrzymałeś/aś maila, to prawdopodobnie sprawdzasz inną skrzynkę lub rejestrowałeś/aś się w Wolt Courier Partner poprzez Facebooka, do którego masz przypisany inny adres e-mail.

 1. Zamów swój zestaw sprzętu Wolt!

Po załadowaniu umowy do aplikacji Wolt Partner otrzymasz link do formularza, przez który zamówisz bezpłatnie sprzęt do domu. Wybierz mądrze – zalecamy wzięcie pełnego zestawu ubrań, a nie samej torby (wymagana jest tylko torba, ale jeśli poprosisz o kurtkę, t-shirt czy spodnie Wolt, kaucja za sprzęt wyniesie tyle samo)! Po rozpoczęciu współpracy Twoje saldo Wolt wyniesie -150 zł. Kaucja jest dopisywana do konta po zwrocie sprzętu, kiedy to dostajesz +150 zł do wypłaty.

I tyle! Teraz możesz zacząć zarabiać!