Skontaktuj się z nami

  Xpress Delivery
  Xpress Delivery i inne aplikacje

  Xpress →delivery

  W tej aplikacji dostarczasz zamówienia ze znanych sklepów e-commerce: salonów obuwniczych CCC oraz salonów IQOS, oferujących wyroby tytoniowe. 

  Zarabiasz na każdej zrealizowanej dostawie. Na początku zostaniesz poproszony o wykonanie kilku testowych dostaw z CCC. Jeśli przebiegną bez zastrzeżeń, będziesz zaproszony do współpracy z IQOS (gdzie stawki są wyższe, a odpowiedzialność większa). W większych miastach Polski podstawowa stawka za kurs z CCC aktualnie wynosi 12,30 zł, zaś w mniejszych miastach trwa bonus w postaci 20 zł/kurs! W trakcie jednej dostawy możesz wziąć nawet 5 paczek, a to oznacza 5-krotny zarobek. Algorytm aplikacji będzie proponował Ci zebranie kilku zamówień, które mają trafić do klientów w podobnej lokalizacji. Jednocześnie musisz mieć świadomość, że Xpress delivery zakłada kursy w promieniu 5 km od sklepu, dlatego maksymalna długość trasy w rzeczywistości to 7 km. Jeśli zdarzy Ci się przekroczyć ten dystans, dopłata wynosi 2 zł za każdy kolejny kilometr.

  Póki co zamówień w tej aplikacji nie ma wiele, więc proponujemy traktować tę pracę dorywczo, z łatwością godząc ją z innym zajęciem lub pracą w innej aplikacji dostawczej 🙂

  Preferowany środek transportu to samochód, ale rekrutowani są również kurierzy rowerowi czy “motocyklowi”.

  Wypłaty otrzymujesz co dwa tygodnie, a koszt rozliczenia to 39 zł.