Dostawcy

Jeśli nie chcesz zakładać działalności, a interesuje Cię praca w Uber Eats, proponujemy Ci podpięcie do naszych kont partnerskich i współpracę w formie umowy zlecenia. Pomożemy Ci z wypełnieniem dokumentów i gwarantujemy najkorzystniejsze warunki partnerstwa. Zapewniamy minimum formalności – z nami możesz zostać dostawcą Uber Eats w ciągu jednego dnia! Interesują Cię inne aplikacje? Pracuj jako dostawca każdej z nich, dla nas to nie problem! Praca w Uber Eats i Glovo czeka na Ciebie!

Współpracujemy z 3 aplikacjami, w których możesz rozpocząć pracę jako dostawca. Dowiedz się ile zarabia dostawca Uber Eats czy Glovo i zacznij zarabiać w swoim mieście. Praca w Uber Eats czeka na Ciebie, dowiedz się, co musisz zrobić by zacząć współpracę – to prostsze niż myślisz!

Uber Eats to amerykańska internetowa platforma zamawiania i dostawy żywności, uruchomiona przez Uber w 2014 r. Usługa stała się bardzo popularna dzięki możliwości zamawiania dań z lokalnych restauracji za pomocą telefonu.

Więcej

Glovo to hiszpański start-up założony w Barcelonie w 2015 roku. Glover – pracownik Glovo – to kurier na żądanie, u którego można zamówić zakupy jedzenia (oraz wielu innych rzeczy!) oraz ich dowóz, za pomocą aplikacji mobilnej.

Więcej
Bolt Food

Bolt Food to nowa usługa w aplikacji Bolt, w której klienci mają możliwość zamawiania potraw z ulubionych restauracji za pomocą jednego kliknięcia.

Więcej

Pracuj na róznych aplikacjach!

Zacznij zarabiać

    Skontaktuj się z nami

    GlovoBolt FoodStuart
    DeligooUber EatsWolt
    BoltUberFree Now
    Żabka JushJOKRXpress delivery