Glovo Dark Store, czyli Glovo rusza z własnymi magazynami. Wszystko po to, by usprawnić dostawy, skrócić ich czas i zwiększyć zadowolenie Klientów. Dla Gloverów oznacza to dostawy w promieniu 2 km od magazynów i stała stawka gwarantowana w wysokości 25 zł na godzinę. Zapowiada się przełom w pracy dostawców tej aplikacji!

SPIS TREŚCI

Co to Glovo Dark Store?

Cała idea Glovo Dark Store polega na przygotowaniu w ciągu kilku minut zamówienia oraz dowozie przesyłek przez kurierów do 15 minut. Szybkie przygotowanie zamówień z własnych magazynów Glovo oraz dostaw są tutaj najważniejszym czynnikiem wyróżniającym.

Do października poprzedniego roku firma prowadziła siedem własnych magazynów Dark Store w Europie i Ameryce Łacińskiej. Znajdują się one w:

-Barcelonie,

-Madrycie,

-Buenos Aires,

-Limie.

Glovo ma w planach rozbudowę zespołu inżynieryjnego, aby ulepszyć możliwości technologiczne aplikacji. W planach jest usprawnianie obsługi użytkowników, skrócenie czasu oczekiwania kurierów i klientów.

Glovo cały czas chce się rozwijać i otwierać nowe dark story.

W jakich miastach można jeździć?

W Polsce czołowym partnerem Glovo Dark Stores jest sieć sklepów Biedronka. Od 15 października 2021 roku własne magazyny Glovo Dark Stores działają w:

-Krakowie,

-Warszawie,

-Łodzi,

-Poznaniu,

-Wrocławiu

-Gdańsku.

Jeżeli nie mieszkasz w żadnym z wymienionych miast to nie martw się! Zawsze możesz dołączyć do kurierów, którzy dostarczają zamówienia z restauracji! Jeśli chcesz się zgłosić to kliknij w poniższy link:

https://city-drive.pl/glovo/

 

 

 

Kurier Glovo

Zasady pracy w Glovo Dark Store

* Podczas zmiany jesteś przypisany do danego magazynu – zawsze wracasz do tego samego punktu. W każdym mieście będzie kilka własnych magazynów Dark Store.

* Logujesz się do aplikacji, będąc w okolicy magazynu, dla którego pracujesz (150 m).

* Zawsze jesteś w okolicy magazynu podczas oczekiwania na zamówienie. Jeśli Cię nie będzie w promieniu 150 m, system może Cię usunąć i nie będziesz widoczny, co oznacza brak możliwości przyjmowania zamówień.

Kursy w promieniu – tylko do 2 km!

* Musisz pracować na autoakceptacji zamówień (autoassign).

* Glovo Dark Store obiecuje Klientowi dostarczenie zamówienia w ciągu kwadransa, dlatego aplikacja mierzy czas każdego kuriera i jest to główny wyznacznik. Pamiętaj, żeby dostarczyć zamówienie od razu po otrzymaniu go!

* Sloty dedykowane – stracisz je, jeśli Twój czas dostawy często będzie przekraczał 15 minut.

Wymagania dla kurierów Glovo Dark Store

Aby zacząć pracę w Glovo Dark Store musisz:

-być pełnoletni,

-mieć smartfon z dostępem do internetu,

-posiadać środek transportu (rower, hulajnoga, skuter, auto) – jeżeli nie masz transportu, to nie martw się. Oferujemy wynajem e-skuterów i e-rowerów: https://city-drive.pl/wynajmij-skuter-do-pracy-w-glovo-tanio-i-szybko/,

–mieć torbę do dostaw (możesz zamówić ją z naszą pomocą- zadzwoń do nas: 730 000 310.

Zacznij pracę w Glovo Dark Store

Chcesz zacząć pracę w Glovo Dark Store i zarabiać wysoką stawkę gwarantowaną? Szukamy kurierów poruszających się na skuterach/motorach i rowerach.

Wypełnij formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7fbbp6RP2dQ6WnSG-nuH9kSxmLjvTyOK1T8FcE9IFqw8k7A/viewform

Chcesz połączyć pracę w Glovo Dark Store z tradycyjnym Glovo? To żaden problem. Ty decydujesz, jak chcesz pracować!

Dołącz do naszej grupy na Facebooku dla aktywnych kierowców Glovo:

Glovo Polska – dostawcy, kurierzy