BOLT FOOD WZNOWIŁ REKRUTACJĘ! SPRAWDŹ GDZIE!

Bolt Food wznowił rekrutację! I to w większości miast – na tę informację czekaliśmy z utęsknieniem. Wiemy, że Wy też.
O tym, czy i dlaczego warto dołączyć do pracy w tej aplikacji dowiecie się z tego artykułu. Jeśli szukacie alternatywy dla pracy w Glovo, Uber Eats lub innych apkach – przeczytajcie go. Przedstawimy Wam tu wszystkie najważniejsze informacje.

Bolt i Uber są konkurencją na rynku taxi od wielu lat. Aplikacja Bolt Food ma aspiracje, by dorównać również Uber Eats. Czy tak się stanie? Być może – z pewnością wznowienie rekrutacji w tym pomoże!

Dlaczego warto dołączyć do Bolt Food?

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem dodatkowej pracy? Bolt Food to strzał w dziesiątkę! W tej aplikacji jesteś sam sobie szefem – tylko Ty decydujesz o godzinach pracy. Wszystko dopasowujesz do swoich własnych potrzeb.
Szukasz pracy na pełen etat? Dopasuj harmonogram tak, żeby zapełnić sobie cały tydzień – w Bolt Food to nie problem.

Więcej korzyści z pracy w aplikacji

Grafik dopasowywany pod własne możliwości to tylko jedna z wielu zalet Bolt Food – oto pozostałe:

 1. Dostarczasz na dowolnym pojeździe – możesz wybrać samochód, a jeśli nie masz prawo jazdy – skuter, rower, a nawet hulajnogę.
 2. Bardzo dobre zarobki – zarabiasz na każdym zamówieniu min. 7 zł, dodatkowo otrzymujesz wynagrodzenie 1,5 zł za każdy przejechany kilometr. W okresach dużego zapotrzebowania możesz liczyć na bonusy!
 3. Wypłaty co tydzień na Twoim koncie.
 4. Dołączając do Bolt Food możesz liczyć na profesjonalne wdrożenie do pracy i szkolenie.
 5. Dobrze działający support – to bardzo ważne, bo komfort Twojej pracy jest najważniejszy.
 6. W większości miast (poza Warszawą) – nie potrzebujesz nabywać dedykowanego sprzętu. Póki co torba Bolt Food jest wymagana jedynie w Warszawie.

Bolt Food wznowił rekrutację! Sprawdź gdzie!

 • Warszawa,
 • Łódź,
 • Poznań,
 • Kraków,
 • Gdańsk.

Jak zacząć pracę w Bolt Food?

1. Zarejestruj się w aplikacji: (jako partnera wpisz CITY DRIVE i nasz NIP: 8952208580) https://city-drive.pl/bolt-food/

2. Zarejestruj się w Panelu Kierowcy i podpisz z nami umowę na otrzymywanie wypłat (najpóźniej przed pierwszą wypłatą): http://panel.city-drive.pl/register

3. Jeśli masz jakąkolwiek torbę termiczną (jest niezbędna do rozwożenia jedzenia) – omiń ten punkt. Jeśli nie masz żadnej torby termicznej, zgłoś się poniżej, a wyślemy Ci ją: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeTrkmZ_hwBdhe5NuypzeT7iny6IEmNZDPJMg6A_xxSfRqIg/formrestricte