Poznaj nasze wszystkie aplikacje! #WOLT! Szczególnie teraz chcemy opowiedzieć Wam o tej fińskiej aplikacji, dlaczego? O tym w dalszej części artykułu – przeczytajcie cały – poza dobrymi warunkami pracy, Wolt przygotował dla Was coś jeszcze….

Krótka historia Wolt

Wolt założono w 2015 roku w Helsinkach. Co jest wizją i misją firmy? Dążenie do zrównoważonego rozwoju – w tym do zachowania neutralności pod względem emisji CO2.
Stworzyli model, dzięki któremu są w stanie określić i kontrolować poziom emisji generowanej przez każde zamówienie. Za co szczególnie cenimy Wolt? Za przekazywanie fundusz na odbudowę lasów w Kolumbii i Amazonii.

Hero (dostawców aplikacji) można spotkać na ulicach setek miast w 23 krajach w Europie i Azji. Obsłużyli już ponad 10 milionów klientów wraz z 60 000 partnerami kurierskimi oraz 30 000 restauracjami i punktami detalicznymi. W Polsce aplikacja dostępna jest od 2018 roku.

Z pewnością większość z Was kojarzy Wolt z dostawami jedzenia – jednak nie jest to ich jedyna usługa. W aplikacji można zamawiać również zakupy z wielu sklepów.

Dlaczego warto dołączyć do Wolt?

  1. Za pracę w zarezerwowanych slotach godzinowych otrzymasz stawkę gwarantowaną (około 20 zł), a w przypadku logowania się w dowolnym momencie zarobisz na każdej zrealizowanej dostawie. Pamiętaj, że w Wolt zostaniesz zawsze nagrodzony za ilość kursów i pokonany dystans! Kursy dłuższe niż 1,5 km są dodatkowo premiowane.
  2. Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem czy motocyklem!
  3. Wypłaty otrzymujesz co 2 tygodnie.
  4. Support, który działa – średni czas udzielenia odpowiedzi na live chat wynosi mniej niż 60 sekund. Co ważne, z użytkownikami kontaktuje się zespół zatrudniony na miejscu, a nie chatboty.
  5. Sam decydujesz kiedy logujesz się do pracy.

A teraz chwila, na którą czekali wszyscy… Wolt przygotował dla Was konkurs!

Zasady są bardzo proste – ten Kurier, który poleci najwięcej osób do dostarczania w apce Wolt, odbierze nagrodę główną. Im więcej osób polecisz – tym lepszą nagrodę otrzymasz!
Każdy kurier polecający w konkursie otrzyma gwarantowane minimum – 100 PLN, a dodatkowo nowi dostawcy od 22/10/21 do 31/01/22 otrzymają 100 PLN za pierwsze 50 zamówień!

Więcej infomacji na temat konkursu, a także regulamin:  https://partnerswolt.pl/referral

Poznaj nasze wszystkie aplikacje! #WOLT

Wypełnij formularz i zacznij pracę od zaraz! https://city-drive.pl/wolt/