Niezależnie od kraju, w którym będziesz, tę aplikację zna każdy i jesteśmy pewni, że przynajmniej raz większość osób na świecie miała okazję podróżować z jej pomocą! Poznaj nasze wszystkie aplikacje! #Uber #taxi i zostań kierowcą najpopularniejszej aplikacji na świecie.

Wracając jednak do sedna – czym tak właściwie jest Uber?

To nic innego, jak aplikacja przewozowa na smartfony. Łączy kierowców i pasażerów – Klient zgłasza w aplikacji potrzebę przejazdu, a Ty – jeśli jesteś w pobliżu, możesz to zamówienie przyjąć. Wszystko odbywa się automatycznie i bardzo szybko. Po akceptacji przejazdu Twój przyszły pasażer widzi informacje o szacowanym czasie dojazdu kierowcy, marce samochodu, numer rejestracyjny, Twoje zdjęcie, dane kontaktowe i ocenę.

Ty zaś – od strony kierowcy wiesz, po kogo jedziesz (i jaką ten ktoś ma ocenę), w jakie miejsce i najważniejsze… za ile 🙂 W aplikacji widać wszystko – ceny za kurs i aktualne mnożniki.

Opłata za przejazd pobierana jest zgodnie z wybraną wcześniej metodą płatności. System zarządzający zleceniami jest inteligentny i gdy tylko skończysz zlecenie w okolicy, w której  ktoś inny chce zamówić przejazd, to masz możliwość przyjęcia go podczas jazdy jeszcze z innym pasażerem.

Czym tak właściwie jest mnożnik?

Wytłumaczmy na przykładzie – kiedy jesteś w rejonie miasta, w którym jest wielu chętnych na przejazd, a liczba kierowców jest niewystarczająca, Uber stosuje mnożniki, by zachęcić Cię do pracy w tym obszarze. Często dotyczy to nie tylko konkretnych obszarów, ale całych miast!

Przejazd z mnożnikiem oznacza, że końcowy koszt przejazdu zostanie przemnożony o wartość tego właśnie mnożnika, np. x1,5 (w praktyce – podstawowa cena za kurs wyniosła 23,75 zł, ale udało Ci się złapać przejazd z mnożnikem x1,5, zatem Twoje wynagrodzenie 35,62 zł!).

Krótko o pracy w Uber.
Pracujesz bez grafiku – to duża wygoda. Swoją pracę możesz dostosować do życia i codziennych spraw, a nie na odwrót. Nie musisz prosić o wolne, czy tłumaczyć się szefowi z gorszego samopoczucia, bo tutaj to Ty sam sobie jesteś szefem!
Zarobki – tutaj bywa różnie, a to ze względu na tryb pracy, który wybierzesz. Praca dodatkowa – tylko w weekendy lub wieczorami? Żaden problem, to właśnie wtedy zauważa się największe zapotrzebowanie na kierowców, a zarobki są największe. Traktując jazdę Uberem, jako dodatek do stałej pensji możesz zarobić nawet kilkaset złotych tygodniowo – pamiętaj, że mowa tu o kilku godzinach pracy!
Jeśli zdecydujesz się na pracę w pełnym wymiarze godzin Twoje zarobki moga być naprawdę pokaźne! Nasi najlepsi kierowcy uzyskują zarobki blisko 6-7 tysięcy złotych miesięcznie. Niemożliwe? A jednak! W Uber jeździsz nie tylko z mnożnikami, ale również z wieloma promocjami i bonusami, dzięki którym Twoje zarobki znacząco rosną.

Jak zacząć pracę? To kilka prostych kroków, przez które przeprowadzimy Cię bez problemu, postępuj według kroków poniżej i zacznij pracę w ciągu najbliższych dni!

  1. Wypełnij formularz kontaktowy – zostaw swoje dane, żeby nasi pracownicy mogli się z Tobą skontaktować i omówić szczegóły współpracy.

Uber

  1. Podpisz umowę w Panelu Klienta

http://panel.city-drive.pl/login

  1. Zarejestruj się w aplikacji Uber i wgraj w niej wszystkie niezbędne dokumenty.

https://www.uber.com/a/signup/drive/deliver/?invite_code=jhoayp

  1. Zaczekaj na wypis licencji.
  1. Wsiadaj za kółko i zarabiaj!

I na koniec ciekawostka… Czy wiesz, że w Stanach i Kanadzie mogłeś zamówić sobie dostarczenie kota za pomocą Uber? Inicjatywa nazywała się UberKittens i w jej ramach każdy mógł zamówić kota na kwadrans z dostawą do domu.

Sprawdź nas!