Niezależnie od kraju, w którym będziesz, aplikację Uber zna każdy i jesteśmy pewni, że przynajmniej raz większość osób na świecie miała okazję podróżować z jej pomocą! Zobacz, jak wygląda praca z Uberem i zostań kierowcą najpopularniejszej apki!

SPIS TREŚCI

 • Czym jest Uber?
 • Czym jest mnożnik? 
 • Jak wygląda praca w Uberze?
 • Zarobki w Uber
 • Opinie kierowców o pracy w Uberze
 • W jakich miastach możesz zostać kierowcą Uber?
 • Warunki dla kierowców Ubera
 • Jak zacząć pracę?

Czym jest Uber?

To nic innego, jak aplikacja przewozowa na smartfony. Łączy kierowców i pasażerów – klient zgłasza w aplikacji potrzebę przejazdu, a Ty – jeśli jesteś w pobliżu, możesz to zamówienie przyjąć. Wszystko odbywa się automatycznie i bardzo szybko. Po akceptacji przejazdu Twój przyszły pasażer widzi informacje o szacowanym czasie dojazdu kierowcy, marce samochodu, numer rejestracyjny, Twoje zdjęcie, dane kontaktowe i ocenę. 

Ty zaś – od strony kierowcy wiesz, po kogo jedziesz (i jaką ten ktoś ma ocenę), w jakie miejsce i najważniejsze… za ile 🙂 W aplikacji widać wszystko – ceny za kurs i aktualne mnożniki.

Opłata za przejazd pobierana jest zgodnie z wybraną wcześniej metodą płatności. System zarządzający zleceniami jest inteligentny i gdy tylko skończysz zlecenie w okolicy, w której  ktoś inny chce zamówić przejazd, to masz możliwość przyjęcia go podczas jazdy jeszcze z innym pasażerem. 

Jak wygląda praca w Uberze?

Pracujesz bez grafiku – to duża wygoda. Swoją pracę możesz dostosować do życia i codziennych spraw, a nie na odwrót. Nie musisz prosić o wolne, czy tłumaczyć się szefowi z gorszego samopoczucia, bo tutaj to Ty sam sobie jesteś szefem! 

Zarobki w Uber – tutaj bywa różnie, a to ze względu na tryb pracy, który wybierzesz. Praca dodatkowa – tylko w weekendy lub wieczorami? Żaden problem, to właśnie wtedy zauważa się największe zapotrzebowanie na kierowców, a zarobki są największe. Traktując jazdę na Uberze, jako dodatek do stałej pensji możesz zarobić nawet kilkaset złotych tygodniowo – pamiętaj, że mowa tu o kilku godzinach pracy! 

Jeśli zdecydujesz się na pracę w pełnym wymiarze godzin Twoje zarobki mogą być naprawdę pokaźne! Nasi najlepsi kierowcy w Uberze uzyskują zarobki blisko 6-7 tysięcy złotych miesięcznie. Niemożliwe? A jednak! W aplikacji jeździsz nie tylko z mnożnikami, ale również z wieloma promocjami i bonusami, dzięki którym Twoje zarobki znacząco rosną.

Jeśli zdecydujesz się na pracę w pełnym wymiarze godzin Twoje zarobki mogą być naprawdę pokaźne! Nasi najlepsi kierowcy w Uberze uzyskują zarobki blisko 6-7 tysięcy złotych miesięcznie. Niemożliwe? A jednak! W aplikacji jeździsz nie tylko z mnożnikami, ale również z wieloma promocjami i bonusami, dzięki którym Twoje zarobki znacząco rosną.

Czym jest mnożnik?

Wytłumaczmy na przykładzie – kiedy jesteś w rejonie miasta, w którym jest wielu chętnych na przejazd, a liczba kierowców jest niewystarczająca, Uber stosuje mnożniki, by zachęcić Cię do pracy w tym obszarze. Często dotyczy to nie tylko konkretnych obszarów, ale całych miast! 

Przejazd z mnożnikiem oznacza, że końcowy koszt przejazdu zostanie przemnożony o wartość tego właśnie mnożnika, np. x1,5 (w praktyce – podstawowa cena za kurs wyniosła 23,75 zł, ale udało Ci się złapać przejazd z mnożnikem x1,5, zatem Twoje wynagrodzenie 35,62 zł!).

Kierowca Uber

Zarobki w Uber

Ile zarabiają kierowcy w Uber? Jak zawsze – to zależy… To zależy od:

 • miasta, w którym mieszkasz,
 • dnia (w tygodniu, weekend, święto),
 • godziny;

Twoje zarobki zależą też od tego, jak dużo zleceń będziesz przyjmować. Możesz traktować pracę kierowcy, jako dorywczą i zarabiać mniej. Jeżeli jest to Twoja jedyna praca, masz dużo czasu i jeździsz około 6 godzin dziennie, to zgarniasz więcej zleceń i więcej kasy! Średnie zarobki wahają się w okolicach 1800 zł.

Opinie kierowców o pracy w Uberze

Kierowcy najczęściej wymieniają:

-szybki kontakt z supportem,

-elastyczny czas pracy,

-brak stresu,

-proste działanie aplikacji.

Opinie kierowców w Uberze są naprawdę dobre!

W jakich miastach możesz zostać kierowcą Uber?

 • Bydgoszcz,
 • Kraków,
 • Lublin,
 •  Łódź,
 • Poznań,
 • Rzeszów,
 • Silesia (Śląsk),
 •  Szczecin,
 • Trójmiasto,
 • Warszawa,
 • Wrocław.

Warunki dla kierowców Ubera

Jeśli chcesz zostać kierowcą, musisz spełnić kilka warunków:

-posiadać dowód tożsamości,

-mieć ukończone 20 lat,

-posiadać ważne prawo jazdy kategorii B co najmniej od roku,

-pobrać zaświadczenie o niekaralności,

-mieć potwierdzenie poddania się kontroli medycznej i psychologicznej,

-zdjęcie profilowe

-posiadać dowód rejestracyjny i ważny przegląd techniczny,

-mieć aktualne ubezpieczenie OC pojazdu.

Jak widzisz, warunki dla kierowców Ubera nie są skomplikowane!

Ale chwila! Wyobraźmy sobie, że mieszkasz w Warszawie, chcesz pracować w Uber, ale jesteś bez samochodu. Co w tym wypadku? Nic straconego! Zadzwoń do nas: 730 000 310 – doradzimy, jak wynająć najlepsze auto do pracy w Uber.

Jak zacząć pracę?

Oto kilka prostych kroków, przez które przeprowadzimy Cię bez problemu, postępuj według kroków poniżej i zacznij pracę w ciągu najbliższych dni!

 1. Wypełnij formularz kontaktowy – zostaw swoje dane, żeby nasi pracownicy mogli się z Tobą skontaktować i omówić szczegóły współpracy.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9FkYH1A7KhqE9T7d48tXtwYQ1BW18PAfy7BUNt_uVMmc_WA/viewform

 1. Zarejestruj się w aplikacji Uber i wgraj w niej wszystkie niezbędne dokumenty. 

https://www.uber.com/pl/pl/s/e/join/

 1. Podpisz umowę w Panelu Klienta 

http://panel.city-drive.pl/login

 1. Zaczekaj na wypis licencji.
 2. Wsiadaj za kółko i zarabiaj!

I na koniec ciekawostka… Czy wiesz, że w Stanach i Kanadzie mogłeś zamówić sobie dostarczenie kota za pomocą Uber? Inicjatywa nazywała się UberKittens i w jej ramach każdy mógł zamówić kota na kwadrans z dostawą do domu.

Leave a Reply