Jak zmienić partnera flotowego Glovo? Zrób to i zgarnij bonus pieniężny

praca w glovo - zmiana partnera

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że Glovo wypowiedziało umowy części partnerów, z którymi współpracują ich kurierzy. Wiele Gloverów znalazło się w trudnej sytuacji i na pewno zadało sobie pytanie: co zrobić, kiedy Glovo wypowiedziało umowę mojemu partnerowi lub jak zmienić partnera rozliczeniowego? Przeczytaj ten artykuł, a gwarantujemy natychmiastowe rozwiązanie Twojego problemu. Będziesz miał nową umowę i dodatkowe 500 zł na koncie!

Zmiana partnera rozliczeniowego Glovo

Zostałeś zmuszony do zmiany partnera w Glovo? A może od dawna o tym myślałeś? Jeśli Glovo wypowiedziało umowę firmie, która Cię zatrudnia, to podpowiemy, co zrobić, żeby nadal pracować dla Glovo.

Na początek potrzebny będzie kontakt z Glovo! Aplikacja musi wiedzieć, komu ma przesyłać Twoją wypłatę. Skontaktuj się z supportem Glovo przez apkę Glovo Courier lub formularz zmiany partnera. W formularzu kontaktowym musisz podać adres e-mail, na który zarejestrowane jest Twoje konto w Glovo oraz miasto, na którego terenie współpracujesz z aplikacją. W kolejnym kroku zaznacz, że chcesz zgłosić kwestię dotyczącą partnera logistycznego lub zmiany umowy. Wpisz, że interesuje Cię zmiana partnera logistycznego Glovo (dodaj, z jakim partnerem współpracujesz oraz na jakiego partnera go zmieniasz) i wyślij formularz!

Przechodzimy do kolejnego kroku. Teraz musisz zgłosić się do wybranego partnera rozliczeniowego i rozpocząć z nim współpracę. Mamy nadzieję, że chcesz pracować w Glovo z City Drive i że będziesz jedną z osób, która otrzyma od nas 500 zł za zmianę partnera Glovo!

Zobacz też: Ile zarabia kurier Uber Eats, a ile Glovo? – Najlepszy Partner Glovo, Uber Eats lub Bolt Food? City Drive jest polecany przez WSZYSTKIE aplikacje! Najlepsze warunki i najtańsze rozliczenie (city-drive.pl)

Zmiana partnera na City Drive – bonus 500 zł

Zmień partnera Glovo na City Drive, bo naprawdę warto! Jesteśmy jedną z największych firm rozliczeniowych, a Glovo rekomenduje współpracę z nami. Jeśli Twój pośrednik dostał wypowiedzenie od Glovo lub nie jesteś zadowolony z Waszej współpracy, to chętnie przyjmiemy Cię do grona naszych kurierów i prześlemy Ci bonus w wysokości 500 zł. Jak zmienić partnera Glovo na City Drive i otrzymać pieniądze? To proste!

  1. Zarejestruj się w panelu kurierskim City Drive i podpisz umowę.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i potwierdź, że chcesz wziąć udział w promocji. Pamiętaj, żeby załączyć zrzut ekranu z widoczną datą, który potwierdzi, kto był Twoim poprzednim partnerem Glovo. Screen powinien być z ostatnich 3 miesięcy.
  3. Realizuj kursy Glovo z City Drive! 😊 Po pierwszym miesiącu współpracy dostaniesz od nas bonus pieniężny w wysokości 200 zł, a po drugim miesiącu 300 zł! Pamiętaj, że musisze też zrealizować minimalną liczbę kursów, czyli 35 kursów tygodniowo. Łatwizna, co?

Mamy nadzieję, że wszystko dokładnie opisaliśmy, ale zachęcamy Cię do zapoznania się z regulaminem tej akcji promocyjnej!

Wiesz już, jak zmienić partnera Glovo i nie musisz się martwić, jeśli dostałeś wypowiedzenie od poprzedniego pośrednika. Zacznij współpracę Glovo z City Drive i ciesz się super bonusem! 

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie – mamy biura regionalne na terenie całej Polski (Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice), mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku, skontaktujesz się z nami przez 7 kanałów kontaktu!

 Czekamy na Ciebie, naprawdę warto z nami współpracować!