Wyobraź sobie, że pracujesz bez szefa, sam ustalasz swój grafik, a wypłatę otrzymujesz co tydzień. Brzmi jak marzenie? To nie sen – tak może wyglądać Twoja praca kuriera! Jak zacząć w Uber Eats?

SPIS TREŚCI

Czym jest Uber Eats?

Firma Uber w 2009 roku uruchomiła aplikację, która oferowała przejazdy pasażerskie transportem samochodowym. Uber Eats jest kolejną aplikacją tej firmy, dzięki której można zamówić jedzenie z dostawą do domu. Wystarczy zarejestrować się do aplikacji, podpiąć swoją kartę płatniczą oraz wpisać adres zamieszkania. Następnie aplikacja wyświetla restauracje, które są dostępne w okolicy. Co istotne, przy każdym zamówieniu wyświetla się czas dostawy oraz możliwość kontrolowania jazdy kuriera na mapie.

Korzyści dla kurierów Uber Eats

Zalet pracy w Uber Eats jest niewątpliwie sporo! Jednym z nich jest elastyczny grafik, który pozwoli Ci połączyć pracę z pasją. Możesz pracować dorywczo lub potraktować pracę dostawcy, jako jedyne źródło utrzymania w Uber Eats. Jako renomowany partner Uber, umożliwiamy Ci pracę, w której rozwozisz jedzenie i zarabiasz od 20 zł/h. Pracując w Uber Eats otrzymujesz legalne zatrudnienie, zgarniasz bonusy i premie, a co najważniejsze – wypłatę otrzymasz zawsze na czas (co tydzień)!

Opinie kurierów o pracy w Uber Eats

Jesteś ciekawa/ ciekawy, jakie są opinie o pracy w Uber Eats? Mamy informacje prosto od aktywnych kurierów:

 • duże wsparcie od supportu,
 • elastyczny czas pracy,
 • idealna praca dorywcza,
 • możliwość poznania interesujących osób.

Jakie są wymogi dla kurierów Uber Eats?

Aby pracować jako kurier Uber Eats musisz:

-posiadać środek transportu, którym będziesz się poruszać (rower, skuter lub samochód),

-mieć dostęp do telefonu komórkowego z połączeniem internetowym,

-być pełnoletni,

-mieć aktualne zdjęcie profilowe,

-posiadać ważne prawo jazdy (jeżeli chcesz jeździć skuterem lub autem).

 

Dostawca aplikacji Uber Eats

Jak zacząć pracę w Uber Eats?

Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję rejestracji dostawcy w kilku krokach:

a)    Wypełnij formularz, aby dołączyć do naszej floty:

Uber Eats

 

b) Zarejestruj się w Uber:

https://ubr.to/3u2wqhv

Rejestracja nowego konta – krok po kroku:

 1. Przejdź na stronę REJESTRACJA NOWEGO KIEROWCY UBER i wypełnij formularz rejestracyjny. W czasie rejestracji zaznacz, jakim pojazdem będziesz się poruszać. To ważne ze względu na ewentualne zmiany, które będziesz mógł wprowadzić jedynie poprzez kontakt z działem wsparcia lub w Biurze Obsługi Kierowców.
 2. Zostaniesz przekierowany do pobrania aplikacji. Jest to aplikacja przeznaczona dla kierowców i dostawców, w której będziesz otrzymywał zlecenia.
 3. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji zostaniesz poproszony o następujące dane:
 • Zdjęcie profilowe
 • Pierwsza strona dowodu osobistego
 • Zdjęcie torby termicznej
 • Dodatkowo, jeżeli chcesz dostarczać samochodem, musisz wgrać: prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie OC.
 1. Po przesłaniu wszystkich niezbędnych dokumentów odczekaj 24-48h na ich akceptację. Po akceptacji dokumenty zostaną podświetlone na zielono.
 2. Podepnij się pod nas w aplikacji. Jeśli nie dostaniesz od nas zaproszenia, to napisz do nas na adres mailowy: biuro@city-drive.pl. W treści wiadomości napisz swoje miasto, numer telefonu oraz mail, który podałeś w aplikacji.
 3. Po aktywacji konta w Biurze Obsługi Kierowców warto sprawdzić, czy możesz już przejść w tryb online. W tym celu uruchom aplikację i kliknij niebieski przycisk „Ruszaj”. Zastanawiasz się, czy aktywacja przebiegła pomyślnie? Po zakończonym procesie w dolnej belce pojawi się informacja: „Jesteś w trybie online”.

c) Zarejestruj się w naszym Panelu Kuriera i podpisz umowę:

http://panel.city-drive.pl/login

Jak pracować w Uber Eats?

Jak skutecznie i bez wielkiego stresu zacząć pracę w Uber Eats? Jeżeli jesteś nowy w aplikacji, trudno jest Ci zgarniać zlecenia i czujesz się zagubiony to poniżej podpowiadamy, co możesz zrobić, aby Twoja praca była jak najbardziej efektywna!

Świetnym sposobem na podniesienie na duchu jest kontakt z innymi kurierami! Gdzie znajdziesz innych kurierów? Na Facebooku! Słyszałeś kiedyś o grupach dla kurierów- znajdziesz na nich wiele rad od innych kierowców. Nie jesteś na żadnej z grup? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Facebooka, następnie w górnym lewym rogu wpisz hasło “Uber Eats”. Następnie w lewym pasku wybierz zakładkę “grupy” i wyświetlą Ci się proponowane grupy. Dodatkowo możesz poszukać grup pod względem miasta, przykładowo: “Uber Eats – Warszawa”.

Teraz już wiesz, jak dokładnie wygląda rejestracja dostawcy w Uber Eats, jak zacząć pracę i  jak pracować. Podejmujesz wyzwanie? Dołącz do naszej floty- pomożemy Ci we wszystkim!

Uber Eats