Zastanawiasz, się czy hulajnoga to pojazd dla Ciebie?

Jeszcze do niedawna hulajnogi elektryczne były zupełną nowością, a teraz szturmem podbijają rynek i cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, po dłuższym zapoznaniu się z tematem, każdy z Was stwierdzi, że jest to idealny środek transportu do poruszania się po mieście. W dodatku ekologiczny!

Idzie lato, a to oznacza tylko jedno… powrót hulajnóg na ulicę. Może i Ty w tym sezonie przesiądziesz się z auta na hulajnogę? Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego, co musisz o nich wiedzieć. 

Czy wiesz, że Bolt jest największym operatorem hulajnóg w Europie?

Już teraz ich hulajnogi dostępne są w 45 miastach, a w tym roku dostarczą je do kolejnych ponad 100 miast w Europie. Większość modeli będzie od początku do końca, zaprojektowana i zbudowana przez nich samych. Co ciekawe, będą to modele składające się w 90% z aluminium, zatem nadające się do recyklingu. 

Przejazdy tanie jak barszcz.

Chcesz dostać się z punktu A do punktu B jak najniższym kosztem? Nie ma wątpliwości, najlepszym wyborem jest hulajnoga! Omijasz korki, remonty drogowe i wszystko to, co zatrzymuje Cię na drodze. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

Poza tym za odblokowanie hulajnogi nie zapłacisz nic, a każda przejechana minuta kosztuje zaledwie 0,50 PLN. Taniej się nie da… Chyba że pieszo 🙂 

Wolny jak ślimak? Nie na hulajnodze Bolt.

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jest godzina 17:00, a Ty stoisz w centrum mniejszego lub większego miasta. Co widzisz? Wszystko stoi, a jeśli się porusza to z zawrotną prędkością kilku kilometrów na godzinę. W takiej sytuacji maksymalne 25 km/h na hulajnodze to kosmiczna prędkość. Pełne ładowanie akumulatora wystarcza aż na 40 km. Zatem dojedziesz wszędzie, gdzie chcesz, szybciej niż Twoi znajomi w samochodach, czy komunikacji miejskiej.  

Bezpieczeństwo to podstawa.

Boisz się o swoje zdrowie, a nawet życie na samą myśl o wejściu na hulajnogę? Niepotrzebnie! W aplikacji Bolt znajdziesz Bezpiecznik-zbiór wszystkich najważniejszych informacji i wskazówek dla nowych użytkowników. Przeczytasz w nim o zasadach ruchu i przepisach panujących w danym mieście, a także dowiesz się co robić i czego nie robić na hulajnodze. 

Hulajnoga skrojona na miarę XXI wieku.

Z pozoru prosta, a jednak idzie z duchem czasu. Nowa hulajnoga Bolt 4 to maszyna, która zaskakuje. Jej żywotność to aż 5 lat. Jednak nie to nas zafascynowało. Ulepszona stabilizacja, czujniki informujące o upadkach, czujniki monitorujące styl jazdy i wbudowane głośniki, z których usłyszysz różne informacje. To podoba nam się najbardziej! I to robi wrażenie.

Tę hulajnogę bez dwóch zdań można nazwać inteligentną.

Hulajnoga w imię ECO.

Bolt postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i w imię Green Planu kontroluje każdy etap produkcji hulajnóg. Dzięki temu cała hulajnoga włącznie z akumulatorem jest przyjazna środowisku i można poddać ją procesowi recyklingu. To nie jedyne eko rozwiązania, bowiem cały proces produkcji urządzeń nie emituje do środowiska szkodliwego CO2. 

Podsumowując-wybierając hulajnogi od Bolt oszczędzasz czas, pieniądze i środowisko. To chyba wystarczy, by zostać ich zwolennikiem?

Źródło:

Blog Bolt.

Leave a Reply