Czy wiesz o aplikacji Żabka Jush? To kolejna aplikacja, z którą możesz zarabiać jako kurier! Zdradzamy wszystkie szczegóły pracy kuriera Żabki Jush!

SPIS TREŚCI

Czym jest Żabka Jush?

Żabkę każdy zna, jest tuż za rogiem. Sklepy Żabki są odwiedzane każdego dnia przez ponad 2,5 miliona klientów! Żabka jest polskim gigantem na rynku corner store, który wprowadza usługę dowozu.

Czym jest Żabka Jush? Jest to aplikacja, która działa od października 2021 roku. Apka umożliwia zamawianie produktów spożywczych bez wychodzenia z domu.  Aplikacja oferuje duży wybór- już teraz można zamawiać 1300 produktów!

Myślisz, że to nic nowego? To nieprawda! Zauważ, że sklepy Żabka znajdziesz w wielu miejscach. Oznacza to zakupy z błyskawicznymi dostawami zakupów w miejsce docelowe. Od złożenia zamówienia kurier przybywa na adres klienta w 15 minut.

Do niedawna Dark Store było czymś niespotykanym w naszym kraju. Jednak, jak widać, kolejna firma stawia na rozwój magazynów i zatrudnia własnych dostawców.

Jak wygląda praca kuriera w Żabce?

Zacznijmy od stawek, bo przecież to jedna z najważniejszych rzeczy!

Żabka gwarantuje wysokie zarobki godzinowe – 25-35 zł.

Jednak plusów tej pracy jest zdecydowanie więcej:

  • Szybkie dostawy na krótkich dystansach – zakupy mają być dostarczane do Klientów w 10-15 minut.
  • Praca w każdy dzień tygodnia – dostosowana do Twoich możliwości. Aplikacja działa w godzinach otwarcia sklepów, czyli 7-23.
  • Cotygodniowe wypłaty.
  • Chillroom, w którym dostawcy mogą odpocząć między kursami – w tym miejscu możesz zostawić swoje rzeczy, napijesz się, zjesz i naładujesz sprzęt.

Co ważne- nie musisz mieć swojego środka transportu! Żabka oferuje skutery dla swoich kurierów.

Jakie są opinie aktywnych kurierów Żabki?

Kurierzy pracujący dla Żabki chwalą sobie:

-krótkie dystanse,

-elastyczny grafik,

-wypłaty co tydzień,

-miejsce na odpoczynek podczas pracy,

-zapewniony przez Żabkę środek transportu do wykonywania kursów.

Jak widzisz, warto dołączyć do kurierów i pracować dla Żabki!

Kurier Żabki

Gdzie możesz jeździć z Żabką Jush?

Aplikacja Żabka Jush działa pełną parą! Kurierzy Żabki są już w Warszawie, Trójmieście i w Katowicach! Żabka cały czas prężnie się rozwija i na pewno wkrótce pojawią się nowe miasta!

Jak dołączyć do dostawców Żabki Jush?

Chcesz dołączyć do ekipy Żabki? Od pracy dostawcy dzieli Cię zaledwie kilka kroków:

1. Zostaw dane w formularzu: https://city-drive.pl/jush/

2. Zgłoś się w Żabce: https://app.miniextensions.com/form/9Pmw3bWLTNy4s6rfYPYI?prefill_3PL=City%20Drive&fbclid=IwAR0CHzYTVYGQVggQjZVPEZY4DPYBH77FaIJ9Vmh3shNwEfEIqp84AanSxL4

3. Podpisz umowę, jeśli jeszcze jej nie masz: 

http://panel.city-drive.pl/login

Sprawdź naszego Facebooka! Dla wszystkich kurierów stworzyliśmy grupę, w której możecie zadawać pytania na temat pracy i wymieniać się opiniami. Poniższy link odeśle Cię na grupę kurierów Żabki:

Dostarczaj zamówienia. Razem z nami!

Nie jesteś z Warszawy, Trójmiasta lub Katowic, ale chciałabyś/ chciałbyś spróbować swoich sił w pracy w aplikacjach? W naszej ofercie znajdziesz wiele aplikacji, z którymi możesz zarabiać!

Sprawdź nasze pozostałe artykuły – znajdziesz w nich informację o całej naszej ofercie.