Czy praca w Glovo jest opłacalna? Jakie są opinie o pracy w Glovo i ile zarabia kurier? Zdradzimy Wam zarobki kurierów pracujących w aplikacji Glovo!

SPIS TREŚCI

Praca w Glovo

Wielu naszych kurierów traktuje pracę w aplikacjach, jako główne źródło dochodów. Nie dziwi nas to – jest to świetna metoda na zarabianie. Ciągła aktywność, wiele wyzwań związanych z różnymi dostawami i poznawanie nowych ludzi – to kolejne wartości dodane do pracy Glovera. Poza przyjemnymi i łatwymi zadaniami to również spora odpowiedzialność – to od kuriera zależy, czy klient będzie zadowolony. Musi on dostarczać zamówienie szybko, ale i z dużą starannością – w końcu danie powinno dotrzeć ciepłe i nieuszkodzone.

Opinie kurierów o pracy w Glovo

Jakie są opinie kurierów o pracy w Glovo? Najczęściej pozytywne. Wiadomo, że może nie jest to praca marzeń, ale zawsze jest to idealny sposób na dodatkowy zarobek!
 • ładna i prosta w obsłudze apka,
 • brak szefa – sam decydujesz, kiedy pracujesz,
 • przy częstym jeżdżeniu możliwość łapania lepszych bloków i dodatkowych zleceń,
 • sprawna rekrutacja.

Wymagania dla kurierów Glovo

Coraz częściej zastanawiasz się nad podjęciem pracy kuriera? Oto kilka wymogów, które musisz spełnić:
 • posiadanie własnego lub wynajętego pojazdu: skutera, roweru, samochodu, motocykla lub hulajnogi. Sam/a zdecyduj, czym chcesz dostarczać zamówienia! Jeśli nie posiadasz żadnego środka transportu – możesz go od kogoś pożyczyć lub wynająć od nas,
 • smartfon z dostępem do internetu – aby pracować i odbierać zlecenia musisz być online,
 • ukończenie krótkiego szkolenia online, z którego dowiesz się wszystkiego o pracy w Glovo,
 • zdobycie sprzętu niezbędnego do pracy, czyli torby i karty bankable (karta płatnicza, która jest Ci potrzebna w miejscu odbioru zamówienia). Otrzymasz je w paczce nadanej kurierem przez Glovo lub odbierzesz na spotkaniu z nami.
Jeśli nie prowadzisz własnej działalności o profilu odpowiednim do działań w Glovo, wciąż możesz rozpocząć pracę jako kurier – dzięki umowie z partnerem flotowym, czyli z nami! Oferujemy zatrudnienie, obsługę księgową i pomoc w przypadku problemów w rozliczeniach z Glovo. Każdy partner flotowy pobiera za to swoją prowizję – nasza jest najniższa na rynku! Dzięki bliskiej współpracy z Glovo i pomocy tysiącom kurierów, zostaliśmy największym partnerem tej aplikacji w Polsce.

Ile zarabia kurier Glovo?

Na pewno Twoją pierwszą myślą jest – ile zarabia kurier w Glovo? Na Twoją pensję składać się będzie wiele rzeczy – obowiązująca w danej porze dnia stawka gwarantowana, bonusy, mnożnik czy tzw. questy. Ilość dostaw, jakie jesteś w stanie w danej godzinie wykonać, zależy od Twojego tempa, zapotrzebowania, środka transportu i pogody. Szacuje się, że wynosi ona od 2 do 4 w ciągu godziny. Uśredniając – kurierzy zarabiają około 25 zł na godzinę.

Zacząć zarabiać możesz zacząć już kilka dni po rejestracji – wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na kurierów w danym mieście. Pracujesz wtedy, kiedy chcesz i możesz – aplikacja udostępnia Ci grafik z wolnymi godzinami, które rezerwujesz sobie zgodnie z własnymi preferencjami.

Im więcej zarezerwowanych godzin, tym większe zarobki!

Im dłużej pracujesz, tym więcej lepszych bloków dostajesz. Lepsze bloki to te w godzinach wysokiego zapotrzebowania, w których mnożnik jest wyższy niż w pozostałych porach dnia. Pora obiadowa oraz weekendy pozwalają zdobyć najwięcej punktów doskonałości, które dają Ci większe możliwości rezerwowania bloków czasowych i zarabiania pieniędzy.

Zatem, czy praca w Glovo jest opłacalna? Oczywiście! Nie bez powodu Glovo zatrudnia ponad 4000 kurierów w Polsce!

Jak pracować w Glovo?

Aby pracować w Glovo, masz dwie opcje – współpracujesz z partnerem lub zakładasz własną działalność. Jaka jest różnica? Już tłumaczymy! Przy własnej działalności sam pilnujesz opłacanie składek ZUS. Dołączając do partnera masz gwarancję pełnej opieki oraz bezpieczeństwa. Czy partner pobiera prowizję? No tak! Pracujemy i otrzymujemy za to zapłatę. Tak samo jak ty!

Jaki partner dba o swoich kurierów w Glovo? Hmm to chyba oczywiste, że City Drive! Zapewniamy w pełni legalną pracę na jasnych zasadach, oferujemy jedno z najtańszych rozliczeń, elastyczny grafik pracy, atrakcyjne dodatki (karty sportowe) i zwrot połowy VAT za paliwo oraz wszystkie niezbędne do pracy akcesoria. Nie pracujesz w danym tygodniu? Nie pobieramy prowizji!

Jak zacząć pracę w Glovo?

To proste!

 1. Zostaw swoje dane w formularzu:

Glovo

 1. Zarejestruj się na stronie Glovo: https://couriers.glovoapp.com/PL/glovers/?utm_campaign=3PL-115

 1. Podpisz z nami umowę, jeśli jeszcze jej nie masz: 

http://panel.city-drive.pl/login

 1. Przejdź szkolenie online z Glovo, odbierz swój plecak termiczny, odpal apkę i ruszaj!

Odwiedź naszego Facebooka i bądź na bieżąco – https://www.facebook.com/citydrivepartner

Mamy też grupę dla kurierów Glovo, zerknij – https://www.facebook.com/groups/polskaglovo