Bolt Food wprowadza usługę Dark Store! Co to za usługa? W skrócie- wsiadasz w swój pojazd i dostarczasz produkty spożywcze w 15 minut od zamówienia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

SPIS TREŚCI

Czym jest usługa Dark Store?

Dark store jest typem jednostek handlowych, które wyglądem przypominają magazyny. Dark store to centrum realizacji zamówień. Co istotne, obsługa zamówienia składane przez klientów jest możliwa jedynie w formie online.

Co Charakteryzuje usługę Dark Store?

Do tego miejsca klienci nie mają wstępu! Charakterystycznym elementem dla Dark Store jest brak wstępu dla klientów. Obsługa placówki zbiera zamówione produkty i pakuje w torby. Gotowe zamówienia odbierają kierowcy i dostarczają je w przeciągu 15 minut prosto pod drzwi klienta.

Jakie są zalety Dark Store?

Dostawy z dark store’ów realizowane są w promieniu 2 km w kwadrans. Co to oznacza? Oznacza to, że klient ma gwarancję otrzymania zakupów spożywczych w 15 minut!

Sklepy Bolta są świetnie wyposażone. Znajdziemy tam ponad 2000 produktów, dzięki czemu klient nie musi wychodzić z domu, aby zaopatrzyć się w niezbędne artykuły spożywcze.

W jakich miastach działa Dark Store?

Na ten moment magazyny działają jedynie w Warszawie, ale oczywiście Bolt Food chce bardzo szybko się rozwinąć i przyspieszyć wejść nowej usługi w wielu miastach. Firma działa w ponad 50 miastach i 20 krajach w Europie i Afryce. Łącznie Bolt Food ma aż 3 miliony zarejestrowanych klientów. Bądźcie czujni! Z pewnością potrwa to zaledwie chwilę.

Dlaczego warto pracować w Bolt Food?

Praca w Bolt Food umożliwia dodatkowy zarobek. Możesz pracować w innym miejscu i dorabiać, jako kurier lub pracować w Bolt Food na stałe. To ty decydujesz, jak dużo chcesz pracować!

Dodatkowym plusem pracy w Bolt Food jest ciągły ruch! Możesz jeździć na hulajnodze, rowerze lub skuterze. Jeżeli stawiasz na wygodę, to pamiętaj, że możesz też jeździć autem!

Co jest w tym wszystkim najlepsze? Wypłaty otrzymujesz co tydzień! Jak wygląda proces otrzymania wypłaty? Już tłumaczymy!

Okres rozliczeniowy trwa od godz. 24:00 w poniedziałek do 23:59 w niedzielę. Bolt wysyła do nas jako partnera twoje środki, które zarobiłeś w aplikacji z całego tygodnia. Pamiętaj o minimalnej kwocie, którą musisz uzyskać w danym tygodniu. Jeżeli jesteś u nas, to wysokość kwoty minimalnej znajdziesz w swoim panelu.

Dodatkowo pobieramy tylko 15 zł prowizji! Aktualnie jest to najniższa prowizja na rynku.

Jakie są wymagania dla dostawców w Bolt Food?

  • znajomość języka polskiego lub angielskiego,
  • musisz posiadać rower, skuter lub samochód (jeżeli nie masz żadnego pojazdu, skontaktuj się z nami, a pomożemy wynająć Ci środek transportu),
  • powinnaś/ powinieneś dysponować telefonem z dostępem do Internetu,
  • musisz mieć minimum 18 lat.

Zacznij pracę w Bolt Food! Jak to zrobić?

1. Wypełnij formularz: https://bit.ly/3T8EdoQ

2. Załóż konto na http://panel.city-drive.pl/ i podpisz z nami umowę.

3. Ostatnim krokiem jest posiadanie torby termicznej. Jeżeli nie masz żadnej torby termicznej, to skontaktuj się z nami telefonicznie (730 000 310).

Sprawdź nasz facebook: https://www.facebook.com/citydrivepartner

Sprawdź nasze artykuły: https://city-drive.pl/blog/