APLIKACJE DOSTARCZAJĄCE JEDZENIE W POLSCE – POZNAJ JE!

Uber Eats, Bolt lub Glovo? Wydaje się, że wybór jest ograniczony, a jednak to nie prawda! Obecnie mamy do czynienia z wieloma aplikacjami kurierskimi, a osoby chcące zacząć pracę w branży delivery mają ogromny wybór! Oczywiście rekrutacje nie zawsze są otwarte, a apki nieco się różnią w zależności od miasta, ale i tak jest w czym wybierać ;). Firmy dostarczające jedzenie – poznaj je i wybierz tą najlepszą!

Aplikacje do zamawiania jedzenia – w jakich miastach

226 – dokładnie w tylu miastach działamy i dajemy Ci szansę na pracę w 12 różnych aplikacjach! Bez wątpienia mamy najbogatsze portfolio spośród wszystkich partnerów. City Drive to najlepszy partner, jakiego możesz wybrać – współpracę z nami polecają aplikacje oraz kurierzy, a to największe wyróżnienie. 

Zastanawiasz się, czy Twoje miasto jest na naszej liście i z jakimi apkami współpracujemy? Przeczytaj nasz wpis do końca i zarabiaj na dostarczaniu posiłków z restauracji, zakupów z wielu sklepów partnerskich, czy innych drobnych rzeczy, takich jak zapomniane klucze i dokumenty.

Nie będziemy wymieniać wszystkich miast, w których są firmy dostarczające jedzenie i firmy dostarczające zakupy (a więc i my!), bo nie starczyłoby nam miejsca, ale podamy część z nich.

Miasta, w których działają aplikacje do zamawiania jedzenia i City Drive to m.in.:

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grodzisk Mazowiecki, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Lublin, Łomża, Łódź, Olsztyn, Opole, Pabianice, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rumia i Reda, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Szczecin, Tarnowskie Góry, Tarnów, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra, Żory, Elbląg, Gniezno, Grudziądz, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Konin, Nowy Sącz, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pruszków/Piastów, Tychy, Wałbrzych.

Nie znalazłeś miasta, w którym chcesz dostarczać? Zadzwoń do nas (+40 730 000 310), napisz na Messengerze lub odwiedź biuro. Na pewno znajdziemy coś dla Ciebie 😊

  Firmy dostarczające jedzenie (i nie tylko)

  Z City Drive masz wybór. Możesz pracować dla apek, które zajmują się dostawą jedzenia lub dla tych, które skupiają się na zakupach ze sklepów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Aplikacje dostarczające jedzenie i firmy dostarczające zakupy w Polsce – poznaj te, z którymi współpracujemy i dołącz do naszego zespołu!

   Pracuj jako kurier w: 

  Oczywiście to nie wszystko, bo jako partner flotowy możemy Ci zaproponować również pracę jako kierowca w: Bolt, FREENOW i Uber.

  Aplikacje dostarczające jedzenie – wybór partnera flotowego

  Zastanawiasz się, czy wybrać nas na swojego partnera flotowego? Niewątpliwie jest to dobry pomysł, jako partner działamy na rynku aplikacji dostawczych prawie od samego początku ich istnienia w Polsce, dlatego zostaliśmy największym partnerem Glovo, a nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku – wiele aplikacji rozliczamy w najniższej cenie spośród wszystkich partnerów.

  Polub nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami – wrzucamy tam kontent godny uwagi, dlatego warto. 

  Na koniec, jeśli masz pytania odnośnie aplikacji, które obsługujemy lub zasad współpracy — napisz do nas! Z pewnością pomożemy.